Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenykedés? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenykedés? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal és már kezdetektől fogva nagyon féltékeny vagyok úgy, hogy ő nem ad rá okot.

Nem beszélget lányokkal. Nem találkozgat lányokkal. Meg semmi. És mindig mondogatta, hogy sose csalna meg.

Ezt el is hiszem neki, előző barátnőivel se tette meg és nem is az a csajozós fajta már.

De minden kis dologból kihozom a legnagyobbat és sokszor annyira féltékeny leszek, hogy sírás tör rám.

Már ha rá néz egy lány odatudnék menni és megtépni.

Szinte minden nap van valami vita ebből. Hogy már a haverjaira is féltékeny vagyok...



2016. jan. 19. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A sajat onbecsulesdet kell fejlesztened, maskepp nem lesz jobb. (jo nyilvan azt nem fogod, tudom)
2016. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. Érdemes lenne kideríteni mi miatt alakult ez ki benned.
2016. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Nem normális, amit művelsz.
2016. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szergej55 ***** válasza:
Ismerem ezt a típust, én a volt barátnőmet, aki ilyen volt, 1 hónap után hagytam ott, folyamatosan kezdett elhatalmasodni rajta az elvesztésemtől való félelme. Neki is pszichológusra lenne szüksége, neked sem árthat, érdemes lenne szakértőnek kibeszélni a problémáidat, és együtt rá is tudnátok jönni, mi áll a jelenség hátterében.
2016. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!