Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vágyok párkapcsolatr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vágyok párkapcsolatra, kiégtem volna? 28F

Figyelt kérdés

Nem nagyképűségből mondom, de elég sok nőt megszerezhetnék ha akarnám.

Kommunikációban jó vagyok, jó a "beszélőkém" és hamar el tudok csábítani nőket, az ágyban sem volt eddig rám panasz.

Lassan 1 éve hogy véget ért egy hosszabb kapcsolatom (3 éves) de azóta valahogy nem igazán vágyom arra hogy ismét kapcsolatban legyek valakivel.

Az egy éjszakásoknak soha nem voltam híve, mindig több évig voltam együtt a barátnőimmel, még a húszas éveim elején volt pár futó kalandom, de ez a csajozás/dugás dolog már nem vonz egyáltalán.


Szerintetek miért nem érzek késztetést arra, hogy összejöjjek egy csajjal?

Igazából elvagyok magamnak, csak a szex hiányzik, arra meg ha nagyon akarnék akkor tudnék szerezni nőket, de valahogy már nem ér annyi fáradtságot ez nekem :D

Tiszta hülye lettem...



2016. jan. 19. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Nem megfelelő Nőkkel próbálkozol...olyan Nőket kéne választanod akik inspirálnak, akik megmozgatnak kívül-belül!!!

Lehet hogy úgy érzed elfáradtál és nincs értelme tovább keresni, de ha találkozol a nagy Ő-vel akkor úgy fogsz felpattanni mint a DURACELL nyuszi!!!!

37F

2016. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is így vagyok,pedig kapcsolatban vagyok,de már annyira utálom az egészet.
2016. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. Ezzel én is pont ugyanígy vagyok, csak én 4,5 éves kapcsolat után, 1 éve egyedül.


29 N

2016. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gargamella ***** válasza:
ok,azt hittem más bolygóról származom :D L,30
2016. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!