Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a barátom hogy elkísérjem az orvoshoz? Ez annyira bánt engem!

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy kisebb műtétje, még aznap hazajöhet, és én felajánlottam hogy elmegyek vele. De visszautasított, azt mondta hogy nem kell, meg hogy nem lesz valami felemelő dolog. Picit még próbálkoztam, de nem akarja.

Állítólag szeret, akkor miért nem engedi hogy gondoskodó barátnő legyek???


2016. jan. 19. 20:07
 1/4 RRR ***** válasza:

mert neki ciki,hogy műtik

nem veled van baja

ne erőltesd,ezzel segítesz neki a legtöbbet

2016. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól tényleg nem jöttél rá? Nem akarja hogy úgy lásd, lehet be van szarva az egésztől, de ezt nem túl férfias kimondani, ha még látod is majd hogy fél az még cikibb lesz neki.
2016. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"nem engedi hogy gondoskodó barátnő legyek???"

Ez most nem rólad szól! Tényleg az a legnagyobb bánatod, hogy nem tetszeleghetsz a gondoskodó barátnő szerepkörben? Nem lehetne legalább a betegségében az, amit ő akar, anélkül hogy te durcáznál?

2016. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van akit hátráltat ha ápolgatják. Én konkrétan fizikailag rosszabbul leszek ha ilyenkor a közelemben vannak, mert elszívja az energiáimat, egyedül sokkal jobban tudok a gyógyulásra koncentrálni. Ja és, szerencsére nem mindenki retteg az orvosoktól. Egy kis műtét nem mindenkinek olyan nagy tragédia, van akinek ez semmiség.
2016. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!