Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne célra vezető?

Figyelt kérdés

Nyilván 1500 ilyen kérdés van naponta, de sajnos ezzel nehéz mit kezdeni.

Kezdhetném, hogy nem volt még barátnőm meg stb és 20 éves vagyok, de az mind1. Próbálkoztam már többször és vagy az volt, hogy az ismerkedési fázis után vége lett vagy az, hogy teljesen félreértelmeztem a lányok viselkedését (amit szerintem nem nehéz egyébként) és odáig már el sem jutottam. Nem vagyok egy nagy buliba járogatós, de ha megyek akkor az általában házi buli, de az sem túl gyakori. Sok önbizalmam nincs összességében, főleg, hogy ennyi sikertelenség ért. Bár azért tettem olyat, hogy odaálltam a lány elé és nyíltan elmondtam, hogy mi van amire azt mondták a lányok, hogy becsülendő és jó tulajdonság sokra nem mentem vele soha csak hónapokig éreztem magam szarul utána, hogy ez se sikerült, de cserébe hülyét csináltam magamból. Kinézetre olyan átlagos lehetek, de ezt sose kérdeztem még senkitől egyébként. A netes ismerkedést meg én ilyen rizikósnak érzem, hogy meglátja valamelyik ismerősöm, hogy ilyen helyen próbálok párt találni ami után én rosszul érezném magam pedig amúgy lehet, hogy ez teljesen elfogadott, de akkor is furcsán érezném magam. Élőben pedig nyilván egyből leesik egy csajnak, hogy mit akarsz, ha úgy mész oda hozzá, hogy előtte nem beszéltetek egy szót se aztán hirtelen valahogy odakerülsz, hiába az évfolyam meg ilyenek. + manapság azt látom, hogy alig van olyan csaj aki nem foglalt, az meg már megint hülyén jön ki, hogy ha olyannál próbálkozol. Persze lehet, hogy csak túlfújom a dolgokat, de túl sokat szoktam ilyen apróságokon elmélkedni, amiért viszont már egy másik dolog a felelős, de az nem ide tartozik.


2016. jan. 19. 21:07
 1/2 anonim válasza:

A netes ismerkedés abszolút nem ciki.

Nagyon jó kis oldalak vannak, ahol lehet találni normális barátnőt. Ha buliba nem jársz, ez lehet a megoldás.

Vagy találj egy olyan hobbit, ahol lehet ismerkedni ( természetjárás, sportok, klubbok ).

2016. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy benned van a hiba,lehet,hogy a sors így akarja.Mert van úgy,hogy feltűnően csinos,szép arcú lányokkal kis csira,semmit mondó külsejű kissrácok vannak.Ki érti ezt?
2016. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!