Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele?

Figyelt kérdés
Januar eleje ota teljesen mas lett. Nem veszi eszre hogyha megbant a baratnom. Minden nap megsertodik valamin, es ha nem is vagyok a kozeleben akkor is engem okol valamiert. Olyanokat vag a fejemhez amik nekem nagyon nagyon rosszul esnek de ezt o egyszeruen fel sem fogja. Hiaba probaltam mar megkerdezni tole kpnkretan hogy "Nem veszed eszre hogy hogy viseljedsz?,, nem hasznal. Le sem esik neki a dolog. Mit tegyek??
2016. jan. 19. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudja ő. Direkt csinálja.
2016. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakíts egy jót. Azt biztos észre veszi.
2016. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez picit személyes kérdés lesz, de megdugod te rendesen? :D

Azért ez sem mindegy.

Amúgy meg szerintem vedd fel a gatyát és legyen már tököd.

Állj ki magadért, ha ez szakítással jár, akkor azzal, viszont magadat senkivel, még a barátnődtől sem engedheted elnyomni!

2016. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A "nem veszed észre, hogy hogy viselkedsz?" nem egy túl konkrét kérdés. Inkább mondd neki azt, amit itt nekünk, hogy megbánt, amikor ezt meg azt csinálja. Sokkal értelmesebb.


Egyébként ha nem érdekli, hogy valami neked rossz, akkor kalap, kabát. Az ilyen mellett nem érdemes küszködni.

2016. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Rájössz, hogy vele nem jutsz semerre a kapcsolatba,akkor inkább szakíts!
2016. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!