Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy a párom szándéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a párom szándékosan féltékennyé akar tenni? Miért? Talán élvezi?

Figyelt kérdés

Féltékeny típus vagyok, de nem őrjöngök soha, csak hajlamos vagyok elbizonytalanodni, ha olyan a helyzet.

A párom viszont egy ideje, mintha direkt húzná az agyamat, folyton azt meséli, hogy hányan próbálkoznak be Nála, amióta velem van, és hogy már az ikszedik embert utasítja vissza. Van, hogy direkt kétértelműen fogalmaz, mintha azt akarná éreztetni, hogy pótolható vagyok. Persze ez így is van, de ha szeret az ember valakit, akkor úgy érzi, hogy nincs Nála jobb. Legalábbis szerintem...

Ti csináltatok ilyet a párotokkal, hogy direkt bosszantottátok, féltekénnyé tettétek? Mire volt jó? Egó fényezés, hogy ti milyen kapósak vagytok?

Hogyan reagáljak, hogy érezze, ez nem esik túl jól, de ne vegye hisztinek?


2016. jan. 20. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ő úgy érzi,te is tettél irányába ilyen lépéseket?
2016. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tettem, nem volt erre panasza. Nem is tudnék másokkal ismerkedni, baráti szándékkal sem, mert folyton velem azonos neműek vesznek körül. De nincs is ilyenre igényem. Ha lenne lehetőségem, akkor sem tennék ilyet a párommal, mert ha problémám van, azt egyenesen közlöm, nem ilyen gyerekes játszadozás formájában.
2016. jan. 20. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:

esetleg kevés időt töltötök együtt?mármint ő szerinte és ezért talál ki ilyen játékokat...


koncentrálj a kapcsolatodra vele,foglalkozz vele,közös programok,biztosítsd a szerelmedről :)

2016. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valóban keveset vagyunk együtt, de nem rajtam múlik, hanem ilyen a beosztása a munkahelyén, meg megviselik a benti dolgok is. Én csak vele foglalkozom, amikor csak tehetem. Ő is minden szabadidejét velem tölti, főként mivel nincs sok neki belőle. Tehát rajtunk kívülálló okok miatt nem tudunk eleget együtt lenni. Az ünnepek alatt két hétig csak egymással törődtünk, de ahogy újra dolgoznia kellett, megint furcsán viselkedik. És tényleg azt érzem, hogy direkt csinálja, mert már jeleztem neki, hogy nem értem, miért viselkedik így. Szándékosan nem hisztiztem, mert már az is megfordult a fejemben, hogy feszegeti a határaimat, és látni akar felbosszantva, hogy tudja, milyen a legrosszabb formám. :D
2016. jan. 20. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én simán előadnám, hogy így érzem, és megkérdezném tőle, hogy tényleg így van-e. Ha valóban így van, akkor inkább azt keressétek meg, hogy miért érzi szükségesnek, hogy féltékennyé tegyen.
2016. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Hány éves? 14?

Hisztizzél nyugodtan, a hiszti végén meg dobd ki egy óvodánál.

2016. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!