Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gonosz voltam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz voltam a barátommal, de nem akartam megbántani. Szerintetek hogyan kérjek ezek után bocsánatot?

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, szeretem nagyon..de a szex nem a legjobb.Eleinte még próbálkozott, hogy jó legyen nekem is, de egy ideje már nem is érdekli.Nem rég kitalálta, hogy legyen egy 3. személy is velünk az ágyba, persze csaj legyen.Számomra ez kizárt, de nem érti meg.Naponta 20x legalább felhozza ezt a témát és nem fogja fel, hogy nem akarom.Tegnap este is ezzel jött, én meg mivel már nagyon idegesített azt mondtam neki, hogy amíg egy csajt (engem) nem tud kielégíteni normálisan, addig minek egy másik? Nagyon megsértödőtt, de csak azért mondtam, mert felbosszantott.Tudom, hogy nem lett volna szabad ezt mondanom neki és nagyon sajnálom.

Az elöző barátommal ilyen téren semmi gond nem volt, nem tudom vele miért nem megy a dolog, pedig 100x jobban szeretem.

Fiúk, ti egy ilyen beszólás után megbocsájtanátok a barátnőtöknek?


2016. jan. 20. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem miért vagy együtt olyannal akivel nem működik a szex. Anélkül b*aszhatod a szereteted előbb utóbb tönkre fog menni a dolog. Bocs ha kicsit nyers voltam de sokan alábecsülik a szex fontosságát pedig nem kéne.
2016. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez az egész gáz úgy ahogy van. A párod leszr téged hónapok óta az írásod alapján, aztán még egy harmadikat is be akar hozni és TE esedeznél a bocsánaáért??? Hát úgy rúgnám ki a helyedben, hogy a lába sem érné a földet....
2016. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Hát nagyon szíven ütne az tuti. Egyébként odabújsz hozzá, átöleled, megcsókolod és megbocsát. Az viszont, hogy ezek után mennyire jut majd eszébe szexnél a szavaid amitől nem kizárt, hogy még inkább elmegy a kedve, nem tudni.

Pontosan miért nem működik a szex?

2016. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén szólva, szerintem tök igazad volt, én nem kérnék bocsánatot, mert ez talán végre felnyitotta a szemét, hogy kéne valami kultúrát is nyújtania az ágyban. Mert szerintem ő - ha nem lett neki konkrétan kimondva, hogy "Jani, nem elégítesz ki, nem tetszik, amit csinálsz, rossz vagy az ágyban! - neki erről fogalma sincsen, és csak szimplán elrakott téged a "nehezen kielégíthető nők" közé az agyában, és ezért nem is próbálkozik már. Nem pedig azért, mert nagy szégyenében ezt végiggondolta :D. Már csak az ötlet lényéből fakadóan is nyilvánvaló, hogy ő azt hiszi, hogy ő egyébként jó az ágyban, csak te vagy ilyen problémás... Szóval, én inkább a helyedben a nulla szexuális kultúrájáról próbálnék vele kedvesen beszélgetni, mert mint látod ő ezzel nincs tisztában, és valószínűleg azt akarja megmutatni a másik csajon élőben, hogy ő igenis férfi, és te vagy a problem.
2016. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Huhh nagyon sértődékeny vagyok és ez nálam kényes dolog lenne szóval nem tudom kicsit hosszas lenne a megbocsájtás de megbocsájtanék és el is gondolkoznék viszont biztos hogy megkérnélek h magyarázd el mi a gond és változtatnék rajta
2016. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utálatos dolog a szex. Kivéve ha az embernek van egy rabszolgája, de amúgy inkább problémaforrás csak. Ha meg profi vagy akkor nem marad idő élvezni, mert a másik... :S
2016. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Szabad volt ilyet mondanod, hisz 1,5 éve elégedetlen vagy a szexuális képességével(inkább képtelenségével!).


Tedd a szívedre a kezed,és gondolkozz el azon, hogy akarsz-e fiatalon életed végéig olyan kapcsolatban lenni,ahol a pároddal még a szex sem jó?

2016. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagy gonosz,sőt,én még jobban megaláztam volna a helyedben!!!
2016. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek az első hozzászólóval. Aki ennyire nem tud téged kielégíteni, és ahogy írtad, már nem is érdekli, hogy neked jó-e vagy sem, akkor miért vagy még vele együtt? Ráadásul úgy tűnik, van képe még önzőbbnek is lenni az eddiginél, nem is értem ezek után hogy gondolta, hogy majd bevehet egy harmadikat is a buliba, rohadtul el van tájolva. Szerintem teljesen jogosan szóltál be neki, ha nem juttok dűlőre a témában, a legjobb lenne, ha mielőbb elválnak útjaitok.

28/F

2016. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Mi világ alaptörvéye: Aki nem tud tökéletesen szexelni az pusztuljon el egyedül. Máglyára velük...
2016. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!