Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mt tegyek? Mi a helyes út? 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mt tegyek? Mi a helyes út? 20 év együttlét,3 éve nincs szex, mióta megszületett a 2. gyerkőc. Sajnos nem izgat fel a feleségem megváltozott teste.20 kilót szedett fel.

Figyelt kérdés
Mit tud tenni egy pasi/férfi (azon kívül, hogy magához nyúl, jajj de nyomorult ezt leírni), ha nem kívánja a feleségét. Félrelépés, megcsalás szinte megbocsáthatatlan bűn. Ideje lenne rá, hogy sportoljon. Munka mellett nekem is van, sportos, izmos 40-es pasi vagyok (174/80). A gyerkőcök óvodába/iskolába járnak. Az is baj hogy kinyilvánította, hogy ő úgy ahogy van elfogadja magát. Mit tehetek? Imádom a gyerekeimet elválni nem akarok. Tudom, hogy durva felvetés. Indokolt lehet-e egy szerető tartása? Van e jogom ahhoz, hogy egy jót szexeljek mással, már őrülten hiányzik? Vagy menjek a fenébe, még egy szemét férfi.
2016. jan. 20. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Vedd rá, hogy sportoljatok együtt. Te vagy neki a legnagyobb motiváció.
2016. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerető az a leggerinctelenebb dolog. Akkor már válj el ahelyett, hogy a háta mögött dugsz. Szomorú, hogy egyáltalán felmerül benned.
2016. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez jó ötlet lenne, de ő már korábban közölte, hogy nem jön el velem futni, mert nem szereti. Azt látja, hogy én karbantartom a testem, hisz a szeme előtt szoktam edzeni. Az együtt sportolás a 2 gyerek mellett kilőve, külön lehet csak megoldani.
2016. jan. 20. 15:42
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Nyilván neki is őrülten hiányzik, hogy valaki nőnek nézze. Te mit szólnál, ha ő máshol találná meg azt, amit otthon nem kap meg tőled?
2016. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgettetek már egyszer legalább istenigazából őszintén erről az egészről? Mondtad már neki, hogy neked mi a bajod? Nem zavarja őt, hogy nincsen köztetek szex, nem hiányzik neki, hogy vonzónak tartsd őt?

Helyette sajnos nem tudsz változtatni, ehhez az kéne, hogy ő is akarja. Szép dolog, hogy elfogadta magát, de azért az egy minimum törekvés kéne, hogy legyen, főleg ha 20 éve a társa vagy, hogy tetszeni akarjon neked.

2016. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Szeretőt tartani akkor fair ha a feleséged belemegy. Amúgy meg vállj el.
2016. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%

ááá ilyen kérdést itt feltenni :)) - Ha leszrja, hogy veled mi van, akkor lehet már neki rég van valakije

- Ha ez megfogalmazódott benned, ott már biztos hogy nincsenek érzelmek

- előbb vagy utóbb meg fogod tenni...ez már csak a lehetőségeidtől függ

- miért van lelkifurkád, ha ő tojik rád és nem hajlandó veled semmilyen közös programra...vagy fogyni, vagy sportolni... ha te próbáltál már beszélni vele erről, akkor ne legyen ez probléma, nyugodtan keress mást.

2016. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

4: azt gondolom lehetetlen megjósolni mi lesz egy szerelemmel, boldogsággal teljes 2 éve tartó kapcsolatból 20 év múlva. Sokat változtak az igényeink sajnos úgy látom különböző irányba. Mint írtam imádom a gyerekeimet és a feleségem is csak már másképp, szeretettel. A szex attól még hiányzik. Nem írtam, hogy nem nézem nőnek, tisztelem becsülöm hisz a gyerekeknek enni ad, vezeti a háztartást.


5: Igen, jó volna átbeszélni a dolgokat, de abból leginkább sértődés lenne. Amúgy lehet minden máshogy alakult volna ha én is elhíznék, meg tehetném, de több okból nem teszem. Amúgy le tudna fogyni hisz az első baba után is lefogyott. Ennyi idő után tudnia kéne, hogy nem megy az együttlét ha a férfi akit már jól ismer, így nem tud felizgulni. Az nekem is fura, hogy ennyire nem hiányzik neki a szex. Lehet olyan, hogy egy nő 2 gyerek után teljesen elveszíti a szex iránti vágyát? Ilyenről én még nem hallottam.

2016. jan. 20. 16:13
 9/19 Laczkó68 ***** válasza:
100%
4-es,ez komoly?? Ha szeretnè,tenne ėrte! Èn 90kg voltam,majd nèhány hónap alatt 15kg-t hiztam, mert más munka kőrbe kerültem. Páromnak nem kellett könyörögnie,elèg volt leülnünk beszèlgetni....ès igaza is volt!Ennyi plusz,nagyon sok mindenre hatással van...többek közt a szexre is..vagy èppen a vágyra!
2016. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

6: Biztos nem menne bele a szerető tartásba. A válás pedig szerintem nem megoldás erre, valahogy ügyesen éreztetni kéne vele, hogy ha újra kívánatos lenne sok probléma megoldódna. Lehet, még többet kéne előtte edzeni hogy lássa, az olyan formákat szeretem amilyen én is vagyok.. body builder azért nem akarok lenni :-)


7:

Nincs senkije, nem hiszem, hogy félre lépne

Igen, simán meg tehetném, de lehet, idő kérdése

Közös programok vannak, mozi, színház, koncert. Nem tudom elképzelni, hogy nem esik le neki 20 év után, hogy mik a testi igényeim. Nyilván nem azt várom el, hogy 20 éves modell alkatú legyen... tudnia kéne milyen "formában" volt kívánatos, tudna tenni érte.

2016. jan. 20. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!