Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet még vajon? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még vajon? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Megpróbálom tömören összefoglalni:

A párommal 9 hónapja vagyunk együtt. Az elején minden tökéletesnek tűnt, ugy tűnt tényleg odavan értem, és én vagyok neki a legfontosabb stb. De egy idő után azt kezdtem érezni, hogy nem vagyok neki annyira fontos, és egyre kevesebbet foglalkozik velem (olyan szörnyű leirni is)

Megpróbálom pontokba szedni:

1. Ő egy vendéglátóhelyen dolgozik főnöki pozicióban, emiatt nagyon sokat dolgozik, és persze főként hétvégén és esténként kell bent lennie. Az elején próbálta ugy alakitani a heti beosztását, hogy a lehető legtöbbet tudjunk esténként együtt lenni (én hétfőtől péntekig dolgozom, napközben), de az utobbi időben mintha nem érdekelné őt annyira,egyáltalán nem töri magát azért, h a munkáján kivül velem is foglalkozhasson :( normálisnak veszi, hogy heti 2-3 esténk van, amikor ő nem dolgozik éjjelig...én megértem h sok a munka, meg főnök stb, de én meg állitolag a barátnője vagyok, akit szeret, tehát nekem is elvileg fontosnak kéne lennem...nem?

2. Általában heti 2 szabadnapja van, ezt hétközben tudja csak kivenni, de az utobbi időben ilyenkor is soszor inkább elmegy haverokkal focizni este, vagy kollégákkal kirándulni, stb, és nem zavarja, hogy igy még kevesebbet tudunk együtt lenni, még az a heti 2-3 esténk sincs meg

3. Az elején, ha szabadnapos volt, mindig eljött értem a munkhelyemre, hogy igy is többet tudjunk együtt lenni (én elég messze dolgozom a lakásunktól, sokat kell buszoznom). Pár hónapja ezt már nem teszi :( mert más dolga van, fáradt stb....tehát már nem fontos neki hogy addig is kicsit többet tudjunk együtt lenni?? :((

4. Multkor voltunk céges partin, én is mentem vele...visszagondolva, tök fura érzésem van azzal kapcsolatban is...csomószor egyedül hagyott, kint beszélgetett mindenféle ismerősökkel, nem is törődött vele hogy én ott voltam egyedül, azt se tudtam kihez szóljak, ha ott voltam mellette, akkor is sokszor csak a többiekkel beszélgetett, mintha ott se lennék, vagy csak egy kiegészitő lennék az oldalán akivel villoghat...nem tudom :(

Ezek csak ilyen kiemelt dolgok voltak, mert a mindenféle apró részletek idegeneknek nem mondanának sokat.

Azt szeretném kérdezni, hogy ezek a dolgok szerintetek is rosszat jelentenek, vagy én reagálom túl?? vagy én várok tul sokat egy kapcsolattól??

De nekem annyira rosszul esik,hogy pl. először neki is fontos volt h heti 2-szer eljöjjön értem a munkahelyemre..tudom h nem ez a legfontosabb, de nekem sokat jelentett :(

Szerintetek szerethet még? vagy mit kéne tennem hogy jobb legyen? el kéne mondanom neki is ezeket a dolgokat amik bántanak?

Köszönök minden normális választ!


2016. jan. 20. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg vele. Egy idő után ellaposodik a kapcsolat, ezért kell hogy mindketten tegyetek érte. Mindenképp mondd el neki mi bánt téged.

Azt hogy szeret e vagy sem, azt nem tudom megmondani.

2016. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszélj vele.....mond el hogy fontos neked és hogy mennyire hiányoznak Neked a fent említett dolgok.

Az én munkaköröm is hasonló 1 évben 5-6 hónapot dolgozok mint az állat, még hétvégén is,aztán fél év lazítás. A párom nagyon nehezen viseli ezt, amikor nagy hajtás van jó ha heti egyszer összebújunk és még akkor is kattog az agyam mit kell a következő napon csinálni...egy élő hulla vagyok.

Amikor megnyugszom akkor minden visszatér a normál kerékvágásba...persze ehhez kell egy partner aki ezt elviseli...nem könnyű.

37F

2016. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok, az a gáz, hogy pont nyár elején jöttünk össze, és nyáron, amikor a legnagyobb hajtás volt a munkahelyén, akkor több időt szánt rám, mint most....amiket leirtam, h a szaba estéit sem mindig velem tölti, meg nem jön értem munkába, stb, ezek kb. ősz vége óta vannak igy....amikor már pont hogy kevesebb munkája van. Én ilyen helyzetben biztos hogy minden időt kihasználnék, h a kedvesemmel lehessek...de neki mintha nem lenne fontos :(
2016. jan. 20. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de baromira úgytünik h a pasid más punciját használja... Mivel mással "jól lakik" ezért te háttérbe szorultál :/ :(

Dobd ki! f/21

2016. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj vissza hány hónapja történt változás a viselkedésében. Kiábrándulhatott /kiszerethetett belőled, vagy összejöhetett valakivel a munkahelyén. De ha meg akarod menteni a kapcsolatot őszintén meg kell vele ezeket beszélni és rá kell kérdezni, hogy együtt akar-e még veled lenni, bárhogy is fájhat az esetleges meglepő válasz, a reakciójából mindenképp következtethetsz. A megérzéseid jók, a dolgok nincsenek rendben, az okot kell kideríteni.
2016. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!