Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova vezet az, ha az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vezet az, ha az egyik fél teljesen ellustult, érdektelenné vált ( a saját életében)?

Figyelt kérdés

Semmit nem csinál, tulajdonképpen egész nap otthon van, mióta befejezte az iskolát. Volt amit elkezdett, de aztán azt is ott hagyta, volt, hogy dolgozott kicsit, majd azt is.

Most megint belefog kezdeni valamibe, de alapjáraton nagyon demotivált,90%-ban alszik, illetve sorozatok/tv/ meccs, nem nagyon lehet elrángatni kirándulni stb, illetve magától egyáltalán nem csinál ilyeneket, pedig régen sportolt sokat. Néha-néha elmegyünk ide oda, mondjuk mozi, vagy még ritkábban enni, de azt hiszem ennyi, hiába hívom.

Ez eléggé hatással van a kapcsolatra, hiszen alapból is vannak problémák, így viszont ez csak még nagyobb elidegenedést kelt bennem.

Próbálkoztam, de nem nagyon jön össze, ( ha erősen mondom neki, racionálisan, akkor megsértődik, hogy miért szekálom, ha kedvesen, elhívom ide-oda. kitalálnék valamit, akkor meg nem ráadásul nehéz mindig nekem a hajtóerőnek lenni, főleg mikor a saját életem is éppen egy nehezebb, üres időszakban van...viszont én megyek-jövök, mondok neki ötleteket, jobban lelkesedem, vannak tervek a közeljövőre is. Távoli neki is lett, de attól még nem oldja meg az a mindennapi semmitevést,az ürességet...


Szerintetek ez rosszabbodni fog, vagy javulhat?


2016. jan. 20. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

40 évesen elhizott, zsíroshajú ember, akit a tv elbutít.

Hagyd ott a p*csába. keress olyat aki partner az ÉLETHEZ

2016. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Semmit nem csinál, tulajdonképpen egész nap otthon van, mióta befejezte az iskolát."


"Szerintetek ez rosszabbodni fog, vagy javulhat?"


Ha majd egyszer felveszik dolgozni, akkor látványos javulás lesz megfigyelhető.

2016. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ja, a melózni fog úgy fog aludni mindig mint a szél. Főleg ha proli munkája lesz.
2016. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beteg, depressziós, gyógyszerrel lehet kezelni, talán javul de nem biztos
2016. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem negyven éves hanem 23 :(
2016. jan. 21. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!