Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem borotválkozik egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem borotválkozik egyre több férfi, miért van egyre több szőrös pasi?

Figyelt kérdés

Látom a kézilabda meccset , a totalcar műsorát , az utcán több férfit egyre több emberen van szakáll, borosta stb.


Sok műsorvezetőt látok a TV-ben, ott is rengeteg beszőrösödött.Az utcán is, az osztálytársaim pasijai is ,mind állandó arcszőrzetet visel. A TV-ben is szinte a sorozatszereplők , filmszereplőknek (20 felettiek) is általában borostája szakálla, bajusza van.



Nők nektek mi a jó a beszőrösödésben?


2016. jan. 20. 20:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Most ez a divat.

Nekem egyébként a borosta tetszik legjobban, ha valakinek jól áll (nem áll jól mindenkinek).

2016. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a kérdés,hogy mi vele a baj?

Nekem azóta van szakállam mióta szőr nő az arcomon,több mint 20 éve.:)

2016. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A beszőrösödésben? :DD Nekem mindegy, hogy mit és hogyan viselnek a fejükön.

Általában a borosta szokott tetszeni a férfiakon. (Vagy a sima arc.)

2016. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Borosta menő, szakáll nem annyira.

De mindenesetre jobb, mint az a nagyon feminin style ami előtte ment.

2016. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem köze van ahhoz is, hogy manapság sok a fiatal csiga és a legtöbben nem akarnak azonosulni velük... Ha értitek kikre célzok
2016. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Magambol kiindulva nem szeretnek ot evvel fiatalabbnak latszani, ami arcszorzet nelkul ki is nezheto.

Most vagyok 24, szorzet nelkul meg vagy 18 ami kinezheto belolem. Gyakrabban kernek szemelyit is tolem ilyen vagy olyan dolog miatt borotvalkozas utan hetekig.

2016. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

A borosta a nők elvárása.


Akinek pedig nem áll jól azt nem veszik emberszámba, kivéve ha gizda nagyon és ilyen japóképregényes pofázata van.


De amúgy nem.

2016. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Noren1989 ***** válasza:

A férfiak nevébe csak annyit válaszolhatok, hogy kiválóan fogja az arcunkat ostromló szelet!

És persze öregít, így az apakomplexusos csajoknál is több esélyünk van.

26/F

borostás :P

2016. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Gondolom most ez a divat. De hát ezzel nincs is semmi baj, felnőtt ember eltudja dönteni, milyen arcszőrzetet szeretne.
2016. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem tehetek róla,de én nem tudnám elképzelni egy szakállas pasival. Szerintem a sima arc sokkal vonzóbb.
2016. jan. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!