Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig örlődjek még, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig örlődjek még, mikor jön vissza a bizalom?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a bizalmam a párom felè. Már egy ève minden rendben lenne, de èn mèg mindig nem bìzom benne. Apró hülyesègeken is kiakadok pl ha megnèz valakit vagy ilyesmi, ami règen nem èrdekelt. Ha kiakadok valamin, akkor azzal jön hogy már megint a hibákat keresem. Nehèz megfogalmazni hogy mit èrzek. Tulajdonkèppen egy fèltèkeny hisztis pxcsa lett belőlem miatta ès èn próbálok megváltozni, de nèha ùgy èrzem összeomlik minden, mint ahogy most is, legszivesebben elhagynám ès lennèk egyedül, de ha megnyuszom, akkor összeszedem magam. Jövőhéten megyek pszichológushoz hátha segìt. Mègis mennyi ideig leszek ilyen ideg zakkant? Szeretem őt, ezèrt is vagyok mèg vele, de most ùgy èrzem felemèszt. Valami tanács? Per pillanat padlòn vagyok :-(
2016. jan. 20. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pontosan mi volt ami miatt elveszítetted a bizalmadat benne?
2016. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A hatam mogott talalkozgatott exevel, aki honapokon keresztul kuldte az erotikus kepeket viberen a mocskos uzeneteivel, uzengetett nekem is rajta keresztul. Sokat hazudozott, zavarbaejtoen megnezte a noket, terrorizalt engem nagyon durvan mert az ismeroseim kozott volt valaki akivel regen viszonyom volt, emiatt nagyon eroszakos volt velem, holott ez meg a kapcsolatunk elott volt joval. A lenyeg hogy mindezt ugy hogy elmondta hogy nocsabasz volt es mindenkit megcsalt eddig, csak engem nem. Tobbszor ereztem magam megalazva miatta, igazabol nem is ertem hogyan maradtunk egyutt. Szeretem ot, es sokat valtozott, de valahogy lelkileg kicsinal. Tudom ez nem hangzik durvanak, de nekem az volt. Volt hogy filmet kerestem es megtalaltam a home video gyujtemenyet. Kar volt belenezni. Par napra ra ugy bamult egy csajt, hogy azt sem fogta mirol beszelek...a csaj az volt akit a videon d_gott, hat nem esett jol. Azt hazudta mindent kitorolt, de csak elrakta mashova a csajai szamaival egyutt, aztan persze en voltam a nem normalis aki remeket lat.
2016. jan. 20. 22:50
 3/12 A kérdező kommentje:
2 eve vagyunk egyutt es ahogy irtam egy eve kb jol viselkedik ugyan, de meg ma is derulnek ki hazugsagai es minden alkalommal amikor leesik nekem valamI a multbol, ugy erzem visszaesek par lepest amit azota megtettem. Sajnos depresszios lettem es ebbol nehez kilabalni ha folyton ernek a negativ erzesek.
2016. jan. 20. 22:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Ma már inkább jobban tudja leplezni a félrelépéseit.

Ám nem sajnállak. Neked kellett nőcsábász pasi és te szenvedsz mellette mert nem tudsz váltani, miközben ő szarik a fejedre és össze-vissza kefélik a nőket melletted.


Nem véletlenül szoktak megcsalásnál szakítani a párok. Utána már semmi nem lesz olyan mint előtte.

2016. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak honapokkal azutan tudtam meg hogy nocsabasz volt hogy osszejottunk. Es bar ugy tunik, nem hinnem hogy megcsalna, sokat valtozott. Csak hat a "nem hinnem" es a " biztos vagyok benne" kozott van kulonbseg. Amugy kisirtam magam, megnyugodtam, csak sajnos nagyon labilis vagyok.
2016. jan. 20. 22:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Leírod, hogy folyamatosan derültek ki hazugságai. Itt az alapvető jellemével van a gond, meg terrorizált is...

Sosem bízhatsz meg egy ilyenben, a helyedben már rég otthagytam volna.Depressziós lettél miatta, ennél intőbb jel nem kellene, már régen ki kellett volna szállnod ebből a kapcsolatból. Teljesen tönkre fog tenni, ha nem lépsz ki, a bizalom sosem fog visszajönni, mivel hazugságra nem lehet várat építeni, az alap pedig már megreccsent, kezdve a megtalált videóval stb.

2016. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tudnék javasolni egy jó tippet, szerintem biztos hogy működik, de azt hiszem , hogy ez a legnehezebb megoldás.


Elsősorban önmagunkban kellene megtanulni bízni,és akkor már egyáltalán nem okozna problémát a másokba vetett bizalom kérdése.

Próbáld előbb megérteni, hogy valójában nem vesztetted el a bizalmadat a párod felé,mert igazi bizalom nem is volt.

Amit mi általában bizalomnak nevezünk az többnyire egy naiv elképzelés a másik emberről,és magunkról,mélyebb önismeret nélkül.

Nem az a bizalom,hogy "bízok " a másikban hogy mindig engem fog szeretni, és nem fog megcsalni.


Sokkal közelebb áll az igazi bizalomhoz az,hogy belátom, hogy mindegyikünkben ott van az emberi gyarlóság, tehát bennem is, és ezt a gyarlóságot próbálom megérteni, s és elfogadni.

Ha ezt megtudom tenni magammal szemben , akkor már a másikkal szemben is élfogadóbbá válok, és nem akarom őt megváltoztatni.No és ha nem akarom a másikat megváltoztatni , birtokolni, magamnak kisajátítani,jóval nagyobb az esély is hogy "magától "megváltozik.

Szerintem a szeretet "csodára" képes, a félelmünkből fakadó birtoklási vágy pedig inkább ellenkezést vált ki a másikból.


Kérdés , hogy vigaszra vágysz, vagy igazi megoldásra?


Sajnos a vigasz megoldások, csak rövid ideig hatnak.

2016. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A pasid szinte ugyanaz, mint a feleségem, te meg úgy jártál, mint én.

Annyival vagy jobb helyzetben, hogy nő vagy, nem a férjed, és nincs gyerek.

Tartok tőle, hogy a bizalmad soha nem fog visszajönni, mert mire javulna a helyzet, mindig lesz újabb, hazugság, árulás, amivel újra megbánt.

Én 15 éve kínlódok ezzel, NE lépj a nyomomba! Dobd ki, de azonnal! Meglátod, hogy utána magadtól rendbe jössz, és egy megbízható ember mellett, nem leszel féltékeny. Amilyen most vagy, azt ő hozta ki belőled, ő tett ilyenné. Egy másik ember mellett, meglátod, kivirágzol. :-)

38F

2016. jan. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen pasim és csaltak is már meg...

De hiába szereted, a bizalmad nem fog visszajönni, soha nem fogsz már tudni megbízni benne. A helyzet pedig csak rosszabbodhat.

Nem akarlak elszomorítani, de ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van... ha csak nem nézed el, hogy mindig meg fog csalni

2016. jan. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mond csak meg nekem, hogy úgy egészen mellesleg mi is tart téged egy ilyen hulladék hapek mellett? Tudom, tudom, halálosan szerelmes vagy belé... De emberileg, lelkileg, szellemileg mégis miféle táplálékot ad ez az egész kapcsolat neked? Nullát, semmit. És te mégis idejössz panaszkodni, ahelyett, hogy tennél valamit. Akkor menjél tönkre egy ilyen szoknyapecér mellett, nekem nem baj, én attól még boldog leszek. Vagy ne panaszkodj, hogy nincs bizalom, hogy terrorizált, hogy forog a nők után stb. Te választottad, te szenvedjed. Vagy lépj ki ebből a beteg helyzetből. Más nagyon nincsen, mert egy felnőtt férfi jellemét már a jó ég sem fogja megváltoztatni. Meg a gyakorizásod sem.
2016. jan. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!