Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem hisz nekem?

Figyelt kérdés

A parommal mar 4honapja egyutt vagyunk. En nagyon szeretem m. Az elmult idoszakban mar teljesen szerelmes lettem, de barmit csinalok, vagy mondok nem hisz nekem :( nagyon faj, mert tenyleg o a mindenem de folyamatosan azt kapom hogyha mondom neki hogy szeretem hogy ezek csak szavak, meg ilyenek... En mindig onmagamat adom...

Mit tegyek? :(


2016. jan. 21. 02:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Annyit meg leirnek hogy 22fiu vagyok. Es o is 22
2016. jan. 21. 02:10
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne csak mond,valóban törődj vele.
2016. jan. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fish1 ***** válasza:

Ha a tetteiddel is mutatod, hogy szereted, akkor nem nálad van a hiba. Lehet, hogy olyan kevésre tartja magát, hogy nem hiszi el, hogy tényleg valaki szereti.

Ha viszont csak mondod, de a tetteid nem azt mutatják, hogy szereted, akkor igaza lehet.

2016. jan. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ypszilon1980 ***** válasza:

Utolsó válaszolóval értek egyet. Nálam is volt ilyen, a lány mindig akarta, hogy mondjam szeretem meg ilyenek, de ezt kierőszakolni nem lehet. Aztán egy idő múlva kiderült, hogy ő az, aki bizonytalan, de természetesen én is magamba néztem, hogy mindent megteszek-e.

Nálatok sem stimmel valami, figyeld meg, hogy most csak a negatív dolgokkal foglalkozik és azt nagyítja fel, gerjeszti és bizonygatja magának, vagy elismeri, ha pozitív is történik. Nekem egyik barátnőm ezt csinálta, mert szakítani akart, de valami indok kellett, hogy megcsalhasson.

2016. jan. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Imadom es en ugyerzem h a tetteimmel is mutatom. Mert dicserem neha (oszinten), megolelem , kedves, turelmes vagyok. De mindig azzal jon hogy nem erzi... Stb.
2016. jan. 21. 06:55
 6/14 A kérdező kommentje:
Raadasul messze lakunk egymastol. Onszegeden en meg Kecskemeten. Van valami otletetek hogy igy tavol hogyan tudnam ereztetni vele? Mert ha csak mondom az semmit nem er
2016. jan. 21. 07:06
 7/14 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mintha ezt a távkapcsos dolgot olvastam volna már valamelyik kérdésben....

Az a baj, hogy szerintem a távolság is rányomja a bélyegét erre. Valószínű, hogy kimutatod az érzéseid, csak ő nem is akar vele foglalkozni, nem figyel már rád és ez nagy baj. Persze ne legyen igazam, de szerintem ez a kapcsolat véget ér hamarosan.

2016. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ez így nem egy normális párkapcsolat. Nem csak a távolság miatt, hanem amiatt is, mert nem hisz neked. Ne haragudj, hogy ezt írom, de talán soha nem is volt az, csak annak az illúziójába kergettétek magatokat.

4 hónap nem sok idő, és az egészet úgy írtad, mintha soha nem is lettetek volna boldogok ez idő alatt. Nevezhetitek akárminek, de ez nem egy kapcsolat.

És másfelől biztos vagy abban, hogy mindent megtettél, hogy kimutasd? Nem teszel véletlen olyat (akár tudattalanul), amitől azt érzi, hogy nem "elég jó"? Itt gondolok arra, hogy esetleg más lányokat nézegetsz, likeolgatsz, amiből ő azt szűri le, hogy te olyan lányra vágysz, és ő nem érhet fel hozzájuk?

Számomra kiborító lenne, ha lenne valakim, akit szeretek, és ha ezt kifejezem neki, ő annyit mondana vissza, hogy "persze, ezek csak szavak."

Ha 4 hónap alatt már idáig jutottak, akkor nem sok jövőt jósolok a kapcsolatotoknak. Ennek a "rózsaszín ködös" időszaknak kellene lennie, nem a bizonytalanság időszakának. Így sose lesztek boldogok és mindketten csak szenvedni fogtok, ha tovább húzzátok akkor pedig csak rosszabb lesz. (tapasztalat)

Volt már egyáltalán akármelyikőtöknek hosszabb távú, komolyabb kapcsolata? Nem tűntök túl tapasztaltnak kapcsolatok terén.

Ha pedig a lány ennyire bizonytalan magában, az nem a te hibád, de nem fogod tudni megváltoztatni. Ez a dolog csak téged fog felemészteni, de a lány mentalitásán nem fogsz tudni változtatni. Sajnálom, de ez a kapcsolat halálra van ítélve. Egy csepp boldogság se fog semelyikőtök számára sem származni ebből.

A lánynak pedig ajánlanék egy jó pszichológust, neked pedig azt, hogy tedd fel magadnak a kérdést, hogy megéri-e?

2016. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
NEm nézegetek és beszélgetek másokkal. Egy nagyon mondogám, hűséges srác vagyok. És volt nekem egy 6.5 éves kapcsolatom előtte. Neki pedig több is, köztük a legutobbi egy négy éves (még mindig befolyással van rá az ex)
2016. jan. 22. 11:16
 10/14 A kérdező kommentje:
AZ a hejzet, hogy mivel egy munkahelyen dolgoznak az exével, még mindig napi kapcsolatban vannak. És a srác ráadásul foylamatosan fűzi.. És ami mégnagyobb gond, ohgy tudom hogy még őt is szereti...
2016. jan. 22. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!