Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Terhességmegszakításom volt pár hónapja, szerettem volna babát, de nem volt munkám, és nem mertem bevállalni, hogy egy fizuból vagyunk, miközben van, hogy a hónap végéig sem elég gyerek nélkül a pénz.Illetve lelkileg sem éreztem magam támogatva, a hormoningadozásaim alatt.

Közös megegyezés alapján történt a dolog, illetve én döntöttem de nem tartott vissza.

Most engem hibáztat, hogy én ne szóljak semmit, húzzam be fülem farkam, és hogy ez a téma most jegelve, ha találok munkát akkor is.

Mert én szeretnék majd gyereket nem olyan nagyon soká, és szerintem mindketten ugyanolyan hibásak vagyunk ha már hibát kell keresni.


2016. jan. 21. 09:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve a kérdésre, hogy szeretne-e majd gyereket ha megoldódik a probléma az a válasz, hogy nem tudja mikor, ezt nem tudja most megmondani,és hogy erre most gondolni sem tud,holott előtte szeretett volna. Viszont én amint jobb lesz a helyzet, már elkezdenék próbálkozni.
2016. jan. 21. 09:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem megfelelően védekeztetek? Vagy mi volt a probléma? Igen ez két emberen múlik,én mondjuk nem öltem volna meg a gyereket,valami megoldást csak találtam volna.Na,de én nem ítélkezem,ha te így láttad jónak.Viszont a f.aszid ugyanúgy "hibás",nem értem miért csak téged hibáztad.
2016. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert még mindig mellette vagy, pedig nyilvánvalo, hogy nem vagy neki megfelelö társ. Ne nyeld le a bántásait!
2016. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nehéz dolog egy ilyen terhesség. Ha elveteted, akkor az a te döntésed, abba nem szólhat bele senki, viszont a párodnak attól még rosszul eshet. Persze hibáztatni nem szabadna, de gondolj bele, hogy talán neki ez nagy lelki trauma volt. Vannak olyan emberek, akik egy ilyen dolgot gyilkosságnak gondolnak, vannak akik nem helyeslik, vannak akik elfogadják a döntést, de attól még nem nyugszanak bele. A párod nem dönthet afelől, hogy megtartsd, miközben nem akarod, hiszen neked kell kihordani, neked lesz nagyobb teher, és a felelősség is sokkal nagyobb rád nézve. Ebből a szempontból én sem szóltam volna bele, viszont lehetett volna, és szerettem volna.
2016. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!