Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme olyan kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan kapcsolatnak, ahol a páromnak nem tetszik se az öltözködésem, (szerintem) a hajszínem se túlzottam, és a testalkatom se tetszik?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy látom erre még nincs bizonyítékod, csak te gondolod alapbó hogy nem tetszik. Ezt ismerem én is ebből idulok ki mindig, hogy tuti semmi nem jön be rólam...
2016. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Az én férjemnek meg nem tetszik a takarítási rendem és a fizetésem nettó összege. Van értelme az ilyen kapcsolatnak?
2016. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
NINCS értelme.
2016. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:
Honnét veszed? Ő mondja?
2016. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!