Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok fontos a barátomnak?

Figyelt kérdés

Egy ideje távkapcsolatban élünk, máshol tanulunk. Tanév közben 2-3 hetente tudunk csak találkozni, mikor lehetőségem van huzamosabb ideig otthon tartózkodni (közel hozzá), akkor is inkább a barátait választja, nem a velem töltött estét. Nem zavar, hogy a barátaival van, az kezdett el zavarni, hogy hangoztatja milyen fontos vagyok neki, ódákat zeng rólam, és mégis fontosabbak lesznek egyéb elfoglaltságok. Én meg csak ülök a szobámban és pislogok a falra.

Ha én lennék együtt a barátaimmal akkor szervezzek át mindent, mert meg van sértődve, hogy nem vele vagyok.

Ezerszer átbeszéltük már ezt, még sincs változás.

Mit tegyek?


2016. jan. 22. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Ezerszer átbeszéltük már ezt, még sincs változás.

Mit tegyek?"


tudom...tudom... itt mindenki azzal jön, hogy mindenki a szakítást hozza fel opciónak...

na de most ebben a helyzetben mi mást lehetne mondani?

van aki egy esélyt sem kap, a srác meg már kapott egyet azt már eljátszotta, most akkor kapjon még egyet, hogy ezt is eljátssza?

2016. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást úgy érzem... meg 7 évet nem akarnék csak így eldobni. Lehet én közeledek rosszul vagy elbeszélünk egymás mellett
2016. jan. 22. 20:07
 3/15 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy egy kapcsolatnak nem tesz jót hogy csak ilyen keveset tudtok együtt lenni. meg kéne oldani hogy többet legyetek együtt. hány évesek vagytok hogy 7 éve jártok? ilyenkor már rég össze szoktak költözni a párok.
2016. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
23 és 26, de mint írtam, mindketten másik városban tanulunk
2016. jan. 22. 20:24
 5/15 anonim ***** válasza:
ilyenkor már bőven összeköltöztetek volna ha tényleg annyira fontosak lennétek egymásnak. legalább eljegyzett már? nem hiszem hogy ő ezt a kapcsolatot olyan komolyan veszi.
2016. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nézdd, mit nem értesz azon, hogy 160km-el arrébb van egymástól a két egyetem?

Nem tudunk összeköltözni, le kell diplomáznunk, mindkettőnknek kell a nappalis diákigazolvány, ezért csak nappalin tudunk tanulni, levelezőin nem, az egyetemünk pedig nem olyan, hogy az ember könnyen dolgozni tudjon mellette, mert egyik se bölcsész képzés.

2016. jan. 22. 20:32
 7/15 A kérdező kommentje:
A tanulmányokat meg egyikünk se fogja félbehagyni és képzetlenül fizetni az államnak X milliókat.
2016. jan. 22. 20:33
 8/15 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy mindenképpen költözzetek össze, csak azt hogy ha olyan fontos lenne nektek a másik meg az egész kapcsolat, akkor tennétek érte. de amúgy meg nem hiszem el hogy 26 évesen még nem fejezte be az egyetemet vagy nincs még közel ahhoz hogy befejezze. mert akkor el tudna kezdeni dolgozni a pasid és össze tudnátok költözni és megoldódna az egész. de hát ugye prioritások. nem lehet mindent az első helyre tenni, és egyértelműen egyikőtöknek se a kapcsolatotok az első, hiába vagytok együtt 7 éve.
2016. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Orvosin van, nem fejezte be. :)
2016. jan. 22. 20:44
 10/15 kzui válasza:
Nem látod véletlen hogy csak ki használt hogy legyen kivel dumálnia de már sok barátja van így hát nincs rád szüksége kész kalap kabát ezt írták? hát ide figyeljetek vannak dolgok amiken még ti se tudtok meg válaszolni! de azért próbálj meg keresni olyat aki érdekli is hogy létezel jó!(csak egy baráti tanács volt)csá! ne aggódj én se értek hozzá csak próbálok segíteni nektek mert félek hogy rossz lessz a vége túl sok ember van akiknek eggyátalán nem tűnik föl hogy vannak dolgok amit nem lehet néha bántani kész bocs ha megbántottalak titeket csá!
2016. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!