Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeteket szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszemely.96 kérdése:

Véleményeteket szeretném kérni szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel majdnem egy éve voltunk együtt...és megromlott a kapcsolatunk nem olyan volt mint régen és ebben én voltam a hibás mert nem foglalkoztam vele...ezt belátom nem olyan voltam mint régen...és hétfőn este összevesztünk...nem írtam neki két napig és nem találkoztunk úgy voltam vele hogy melózok hazajövök és majd átjön ő...én am is minden nap ott voltam...és eltelt a két nap..kaptam egy üzenetet tőle..hogy beszélnünk kell...összepakolta a cuccaimat menjek át érte...kidobott....átmentem elhoztam a cuccaimat és nem is sírt rezzenéstelen arccal végignézte ahogy elhozom a cuccaim...majd este átmentem ismét mert nem hagyott nyugodni..és mondtam neki hogy beszéljük meg meg nem egyből el dobni kell a kapcsolatot hanem megbeszélni meg ha komolyan gondolja akkor mondja a szemembe azt h nem szeret...elsőre azt mondta h nem tudja kimondani másodjára azt mondta h attól függ hogy hogyan..mondtam hogy szerelemből erre ő a szemembe mondta h úgy már nem szeret....de én imádom őt és arra gondoltam hogy holnap veszek neki egy csokor rózsát és elmondom hogy egy barom voltam...meg hogy szeretném ha kapnék még egy esélyt...meg hogy jobban oda fogok rá figyelni mert ő a mindenem szerintetek jó ötlet? 22/F
2016. jan. 22. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem tök más miatt dobott

mert ilyenért ne szakítanak csak úgy hippsz hoppsz amiket leírtál.

szóval önvádaskodás vége :)

egy két nap, vagy hét, ki is fog derülni, mi van a dologban ;)

2016. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy bizonyos ideig nem törődtél vele,szépen kiszeretett belőled,ebben az esetben tudod hova dugd föl a rózsádat, ezt elszúrtad,emészd meg.
2016. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg. Mind követünk el hibákat.


Ha igent mond a folytatásra, akkor TÉNYLEG figyelj rá.

2016. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
figyeltem rá csak valahogy kevesebbet...és tényleg tudom h elbasztam de szeretném helyre hozni mert szeretem...és ha nem-et is mond akkor is legalább nem mondhatom h nem próbáltam meg köszönöm a bíztató választ!
2016. jan. 23. 02:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj át hozzá, de ne várj! Azzal szúrtad el a legjobban, hogy két napig felé se néztél.

És ha jól számolom, hétfőn vesztetek össze, szerdán mentél a cuccodért, most szombat van, itt már három napnál tartunk. És holnapig akarsz várni. Ne tedd.


Egy barátnőm szakított így nemrég. Nem figyelt rá a pasi, nem foglalkozott vele, nem törte magát érte. A csaj szerette, nehezen szakított. Utána napokig sírt, megbánta amit tett, ha a pasi akkor megkeresi, boldogan ugrik a nyakába.

De nem így történt, több nap eltelt, mire a pasi jelentkezett. Addigra meg már mindegy volt. A csaj megkeményedett, és jogosan mondta azt a pasinak, hogy hogy hihetné el neki, hogy ő a mindene, ha hosszú napokig, közel egy hétig felé se nézett?

Ha a pasi másnap megy vissza, egész más lett volna.

Szóval ne várj, menj el hozzá most. Hátha még nem késő.

2016. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!