Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bunkón viselkedtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkón viselkedtem?

Figyelt kérdés

Mai napon összefutottam az Exemmel egy táncos szórakozóhelyen. Szilveszterkor mentünk szét mondhatni közös megegyezéssel, de ha rajtam múlott volna még lehetett volna folytatás. Azóta nem beszéltünk, nem kerestük egymást, lezártam a dolgot és továbbléptem.

Amikor megérkeztem a szórakozóhelyre az Exem már ott volt, távolról felvettük a szemkontaktust és köszöntünk egymásnak. Egész este nagyon jó volt a zene, sok ismerős volt lenn, gyorsan elrepült az idő. A végén megyek a ruhatárba és az Exem ott beszélget az egyik barátnőjével a pult mellett, majd odajön hozzám, és megszólít " miért haragszom rá ennyire hogy még arra sem vagyok képes, hogy odamenjek köszönni?" Erre azt válaszoltam, hogy "köszöntem amikor megérkeztem, és nem haragszom rá, hiszen most is beszélünk." Kb 3 perc beszélgetés után megkérdezte, hogy "elvinném-e autóval egy darabig, mert nagyon hideg van és fél hogy lekési az éjszakai járatot." Először felment bennem a pumpa, hogy képzeli, hogy hazaviteti magát a történtek után. Visszakérdeztem, hogy van-e nála pénz, erre azt válaszolta hogy kb 2000ft maradt. Mondtam, hogy kitalálok valamit....kimentem a haverokkal rágyújtani és felhívtam a taxis ismerősömet aki azt mondta, hogy 3500ft hazaviszi, de kb 1 óra mire odaér. Visszamentem, mondtam várjon türelmesen és adtam 1500fta kezébe egy "jó éccakát" kíséretében.

Nemrég kaptam egy üzenetet, hogy ezek után ne reméljek semmit Tőle a jövőben mert még a Taxisba is több empátia szorult mint belém.

Erre visszaírtam, hogy lóg még 1500 forinttal.


Ti mit reagálnátok erre?



2016. jan. 23. 01:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon tetszik :D Ez hatalmas volt!!!
2016. jan. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D

feldobtad az estém,kössz

2016. jan. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:D
2016. jan. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha nem lettem volna ott mi a f...t csinált volna? Ráadásul szoknyában volt -10 fokban. Még jó hogy kabátot vitt magával.

Félre ne értsetek , soha nem akarnék rosszat annak a lánynak aki szerettem, de még neki áll feljebb?

2016. jan. 23. 02:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Te túl kedves voltál, én még pénzt se adtam volna neki.
2016. jan. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
100%

xddddd, de miért hitte, h haragszol?

Amúgy, ha útba esett volna, egy darabig igazán elvihetted volna, kiteszed vhol, odja meg. Nem vagy a sofőrje.

Kicsit úgy érzem, neheztelsz rá a szakítás miatt.

2016. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Talán igazad van.....de ha beült volna mellém a kocsiba tuti hogy nem hozzá viszem, hanem hozzám. Hiányzik....

Annak semmi értelmét nem láttam, hogy elvigyem egy darabig mert az éjszakai busztól még elég sokat kellet volna gyalogolnia hazáig. Vajon akkor is megkért volna ha egy másik csajjal indulok éppen hazafelé?

2016. jan. 23. 09:35
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
nyilván nem, de ha méág nem léptél túl rajta, akkor ezt a barátosdit se erőltesd sztem. Így csak elnyújtasz egy fájdalmas vergődést. Nyilván haragszol rá, de szakítás után ez egy egészséges mértékben teljesen természetes. Haragudj rá, bocsáss meg neki és magadnak, dolgozd fel és engedd el. Ezt, ha itt-ott összefuttok; csak megnehezíted magadnak.
2016. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkóság volt. Ha nem akartad elvinni, meg kellett volna mondanod neki. Ennyi.
2016. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!