Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan férfival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan férfival, aki együtt él egy "be nem teljesedett" szerelmével?

Figyelt kérdés
Először azt mondta, hogy egy lány barátjával él együtt, bár ekkor se volt túl imponáló, hogy az együttélésen felül azért bőszen csinálnak közös programokat. Majd bevallotta, hogy éveken át szerelmes volt a csajba, aki kb. fél éve rendezte le, hogy vegye tudomásul, hogy nem lesz köztük semmi (de gondolom "barátfelhőztetni" jó /volt/ a fiút), de a "barátság" megmaradt, és én kellettem hozzá, hogy el tudja felejteni ezt a lányt. Bár nem tudom, ha együtt főzőcskéznek és tv-znek esténként ez mennyire valósult meg.. Engem valahogy ez a tudat teljesen kiábrándít. Van akit nem zavarna ez a helyzet?
2016. jan. 23. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez sok lenne, nem járnék vele.

27N

2016. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem járnék. nem leszek pótlék.
2016. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha letudja zárni magában a dolgot igen.

Viszont ahhoz én nem kellek, szóval itt már meg is bukott minden. Én úgy látom a fiú még mindig táplál érzelmeket a lány irányában. Úgy meg felesleges vagyok.

2016. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem járnék. Előbb felejtse el őt, költözzön ki, aztán lehet róla szó.
2016. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan tedd lapátra, mielőtt nagyobb baj lesz.
2016. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem járnék vele, mivel mást szeret.
2016. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!