Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek folytassam ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek folytassam ezt a kapcsolatot, adjak eséjt neki?

Figyelt kérdés

Nem szoktam kérdéseket írni,de tényleg nem tudom most mit csináljak.


A páromat régebbóta ismerem,túl fiatal voltam ezért nem jöttünk össze. Én most vagyok 25éves,a párom meg 35. 1hónapja tart a kapcsolatunk és kb ha 5szőr találkoztunk. Megértem h dolgozik meg van egy kisfia és egyértelmű h ő az első. De mindig kitalál valamit amiért nem ér rá és azt mondja h ez nem fog változni,nem lessz több ideje. Sokszor ha írok neki elolvassa és nem reagál semmit,az első két hétbe mindig visszaírt. Azt is értem h nem netezhet mindig,énse a neten élek.

5hónapja nincsenek eggyütt a feleségével,csak papiron. Azt is mondta h még kibékűlne vele,amire nem sok esélly van. A felesége féltékeny h vagyok,meg h a fiát nem hozhatja el úgy h én vele vagyok. Ehez joga sincs.

Párom még azt is mondta h nem tudja mit akar,de jó velem,meg velem akar lenni. De én ezt nem érzem mert kicsit se töri magát azon h többet legyünk eggyütt. Hozzáteszem egy városban lakunk.

És tényleg nem tudom van e így értelme folytatni. Elöre is köszi a véleményeket


2016. jan. 23. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
vagy csak kihasználja a naivitásodat, vagy tényleg össze van zavarodva. A legjobb lenne ha elengednéd, ne keresd, majd akkor meglátod hogy keres e. Nem érdemes ebbe még inkább belebonyolódni.
2016. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe, sose leszel az első nála. Tudnál így élni egész életedben?
2016. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

2es. Nem ,nem tudnám. Sztm várok még kicsit és ha nem változik a helyzet én végeztem vele.

2016. jan. 23. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!