Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettenetesen el vagyok kesered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen el vagyok keseredve. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal egy éve. Az elején minden rendben volt nagyjából. Most kb. 0 a kommunikáció, pedig állítólag érdeklem. Napok óta nem írtam, nem kerestem... Ő sem. Én vagyok a telhetetlen, hogy többre vágyok, mint hogy hetente vagy 2 hetente váltsunk 2 mondatot? Vagy hogy beszéljünk telefonon és ne csak 2-3 havonta? Tudom én vagyok a h.lye, hogy hagytam magam ennyire megbabonázni, de az elején tényleg más volt.
2016. jan. 23. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolat sz..rba fordul, arról mind a két fél tehet. Most sz..rban vagytok. Jobb lenne, ha felhívnád és megbeszélnétek a problémáitokat de sürgősen!
2016. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdés az, hogy csak arra vársz hogy ő rádírjon, vagy te is próbálkozol beszélni vele, sikertelenül. Az első esetben egy idő után ha csak az egyik fél érdeklődik abba bele lehet fáradni, mert neki is jól esne az érdeklődés.
2016. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is jólesne az érdeklődés,de túl elfoglalt ahhoz,hogy napi 1 üzenetet írjon vagy válaszoljon egyáltalán.
2016. jan. 23. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki akar valamit,arra talál módot,ha nem,akkor kifogást!

Komolyan,te azt hiszed egy cseppet is érdekled ezt a srácot???

2016. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!