Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ítélitek meg a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ítélitek meg a kapcsolatunkat, tudnék változni/változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy túl érzékeny vagyok.

4 hónapja vagyok együtt a barátommal, és párszor már megesett, hogy megbeszéltük a találkozót, vagy hogy eljön hozzám, de valami közbejön.

Az elején hazudott nekem, de én megbocsájtottam neki, de lehet, hogy tudat alatt ezek után már nem is tudok benne megbízni?

Szóval, mindezek ellenére, lehet, hogy túl sértődékeny vagyok, és ha nem jön össze a megbeszélt tali, nagyon csalódott leszek és azonnal arra gondolok, hogy nem is szeret, pedig azt mondja, hogy boldog velem. De néha elgondolkodok, hogy lehet, csak megjátssza magát és kihasznál?

Mit gondoltok a kapcsolatunkról?

Sokszor boldog pillanatokat élek át vele, olykor viszont nagyon mélyen vagyok, mert csalódok benne, úgy érzem...

Én 22/N, Ő 35/F


2016. jan. 23. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden rosszindulat nélkül: nem lehet, hogy felesége és/vagy gyerekei vannak...?
2016. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán nős és nem tudsz róla?Ha unatkozik előkap,aztán eldob.Tanuld meg,nem az a lényeg mit mond a pasi,hanem mit tesz!!
2016. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!