Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne nektek az, ha a párotok azt mondaná, hogy a problémáiddal elrontod az ő kedvét, de másokét meghallgatja?

Figyelt kérdés
Engem nem nagyon hallgat meg, nem kérdez kb semmit sem. Annyit sem, hogy hogy vagyok vagy hogy mi a problémám. Mert nem érdekli őt. (gondolom)
2016. jan. 23. 15:56
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
Meg te sem érdekled (a szexet leszámítva, bár ha már az sem, akkor tényleg áttett "bútordarab" minősítésbe)
2016. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy mostanában túl sokat panaszkodsz, és ezt unta meg? Fárasztó ám hosszú időn keresztül, ha a más fél depresszív, és nincs egy pozitív megnyilvánulása sem.


Lehet, hogy másokat sem szívesen hallgat, csak nekik udvariasságból nem mondja meg.

2016. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elég friss a kapcsolatunk. 3 hónapja vagyunk együtt. Nem nagyon szoktam panaszkodni neki. Ezek után már kb semmit sem merek elmondani és felhozni neki.

Egyébként ezt akkor mondta, amikor elmondtam neki, hogy édesanyám hallása nem biztos hogy visszatér a betegsége miatt.

Nem hinném hogy ezt a választ érdemeltem volna.

2016. jan. 23. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont érzéketlen gyökér, lapát!
2016. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
repülne!
2016. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, érdekelnek még a vélemények és hasonló tapasztalatok.!
2016. jan. 23. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Számomra ez azt jelentené, hogy én többet problémázok, mint mások, és ez valóban fárasztó lehet, úgyhogy magamba néznék.
2016. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy pár kiragadott részletből nem tudok a ti esetetekre következtetni. Szóval ha tényleg csak ennyi hangzott el, és nem ismered érzéketlennek, talán fáradt, kimerítik az ilyenek úgy általánosságban, és te a párja vagy, neked a szemedbe mondja, akikkel meg nincs ilyen szoros kapcsolatban, náluk meg úgy érzi, mindegy, hadd mondják.
2016. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mondassz neki olyan dolgokat, amit te nem veszel panaszkodásnak, de ő igen.


Egyébként én elképzelhetetlennek tartom, hogy olyan pasival legyek, aki azt sem kérdezi meg, hogy hogy vagyok. Hát még ha rossz időszak van, és nem mesélhetem neki el, hogy mi bánt. Lapát!

2016. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!