Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok ezt a párotoknak?

Figyelt kérdés

Ittasan jött haza, és szexelni akart. De nekem semmi kedvem nem volt így együtt lenni vele, erre elkezdtünk veszekedni, ott akartam hagyni, mondván, hogy majd ha mind ketten lenyugodtunk akkor megbeszéljük, megragadta a csuklómat, magához rántott, és olyan erősen szorította, hogy már fájt. Ugyan nem látszik meg, de azért még ma is érzem kicsit, hogy fáj. Tudom, hogy az erőszak nem megoldás, de nem tudtam mit csinálni abban a helyzetben, és megpofoztam. Na, akkor attól egy kicsit észhez tért, bocsánatot kért, de én annyira zaklatott voltam, hogy eljöttem otthonról, most anyukáméknál vagyok.

Azóta tucatnyiszor hívott már, meg sms-ben is bocsánatot kért.

Ti hogy reagáltatok volna, megbocsátanátok a párotoknak?



2016. jan. 23. 16:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Ennyit még megbocsátanék neki, ha szeretem.


Engem ütöttek már meg, akkor azon nyomban elhagytam az illetőt. Szóval tudok mérlegelni.


27N

2016. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
56%
Nem. Az ital nem mentség semmire. Sem arra, ha félrekefél, sem arra, ha erőszakoskodik.
2016. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem, az agresszió semmilyen formáját nem tolerálom.
2016. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Aki "rossz" részegen,az ne igyon.
2016. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
93%
Ha ez volt az első ilyen eset, akkor igen, megbocsátanám, de elég komolyan elbeszélgetnék vele. Viszont ha ez rendszeres lenne, vagy a jövőben többször előfordulna, akkor egyből szakítanék.
2016. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
ha soha az életben nem lesz annyira részeg, hogy erre a szintre jusson... nyilván ihat, de tegye mértékkel!
2016. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%

Ez siman belefer. Bar en jarok kuzdosportra.

N

2016. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ez nem arról szól,hogy ki tudja előbb kiütni a másikat.

2016. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

7-es vagyok. Elvezem a veszelyt.

Amugy most egy halal nyugodt elettarsam van. Eddig durva fenyegetos pasijaim voltak. Gyerekkorom minden napjan verest kaptam, eletveszelyes fenyegetest, zsarolast, alazast.

Ma hidegen hagy, ha vki fenyeget vagy felem ut.

Amugy men , amit nem tudsz bizonyitani latlelettel, az nem durva.

N

2016. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem, soha. A részegség és a szexualitással kapcsolatos bármilyen erőszakosság a két legundorítóbb dolog számomra. Ha hagyod magad gyakorlatilag megerőszakolt volna. Undorító az ilyen.
2016. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!