Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?!

Figyelt kérdés
sziasztok. hozzátok kell fordulnom! nyáron megismerkedtem egy pasival akivel szenvedélyes számomra különösen jó pillanatokat éltem meg,de a storinak csúnya vége lett..kihasználtak. már egy ideje együtt vagyok a volt barátommal, részben a csalódás miatt mentem vissza és mert a fent említett személyen kívül évekig nem találtam olyan embert akihez tudnék úgy kötődni mint a régihez. nagyon szeretem, de néha mintha vmi hiányozna..nem kívánom a szexet sem vele, pedig tényleg imádom. tipp?? én arra gondoolok, hogy köze van a nyáron történtekhez.szerintetek az lehet az oka? vmi megoldás? köszönöm :) egy kis 22 éves fruska budapestről :D
2016. jan. 23. 17:45
 1/9 kzui válasza:
Szerbusz! én csak egy kisfiu vagyok de nnyit biztosan tudok ha kitartasz bármit elérhetsz tudom ez hülyeség de talán barátokra van szükséged segítségre! az emberek nagy része köcsög de soha ne add fel talán majd meg találod az igazitcsá!
2016. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hahah ezen picit kacagtam :D de korrekt válasz volt, köszi :D
2016. jan. 23. 17:59
 3/9 kzui válasza:
de nem abban az értelemben vagyok kisfiu hanem 19 éves még mielőtt azt hinnék hogy egy fiu van a gyakorikérdések .huban.
2016. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kzui válasza:
semmiség szívesen máskor is ha még van kérdésed csak szólj nyugodtan de annyira ne sokat mert anyu nem szereti hogyha megbántok embereket csá!
2016. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat sehogy se kifizetődő és hasznod sem származik belőle:/
2016. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel p*nád van, mennek majd rád, mint légy a sz@rra.
2016. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kzui válasza:
mivel lány így hát nem lehet csodálkozni már bocs
2016. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a komplexusos nő gyűlölő emberek hanyagoljanak lécci :) én nem a mai ri*ncok tárbort gyarapítom :) értelmesebb válaszokat várok..
2016. jan. 23. 19:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha neked jó így ez a kapcsolat akkor maradj benne. Mondjuk elég rossz már egy olyan kapcsolatban, ahol nem kívánod a párodat. Elég fiatal vagy még, úgy akarsz élni mint a 20 éves házasok. Én a helyedben elhagynám a srácot, legalább neki is lesz esélye olyan nőt találni aki kívánja az ágyban is és te is keresgélhetsz szabadon. Ilyen fiatalon minek lekötni magatokat ha nem működik a kapcsolat?
2016. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!