Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a rosszabb?

Figyelt kérdés
Ha a párotok inkább magával foglalkozik és veletek keveset, vagy ha inkább veletek foglalkozik, magára meg nem ad? (Középút nincs.)
2016. jan. 23. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben nem ad magára? Amúgy van középút szóval nem érdekelnek az ilyen szélsőségek.
2016. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Külsőleg ad/nem ad.

Nyilván azért kérdeztem így, mert 2 közül kell döntenem. És sok esetben másoknak is.

2016. jan. 23. 20:27
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Velem nem kell foglalkoznia, mert nem az anyám! (Istenem mennyire gyűlöltem mikor mindig beleszólt még felnőttként is, hogy mibe menjek ki az utcára!)
2016. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg, talán...ha kifejtenéd kicsit ezt a furcsának tűnő kérdést, az emberek jobban megértenék, és tudnánk neked épkézláb, használható választ adni.
2016. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha külsőleg érted, akkor nyilvánvalóan az első eset lenne elfogadható, de mint írta egy másik válaszoló is, nekem sincs szükségem rá, hogy külsőleg törődjön velem a párom, azt majd én rendezem. Bár ez így elég értelmetlen kérdés, mert gondolom ezzel minden normális ember így van. Ha viszont másra gondoltál, akkor kifejthetnéd, mert rajtad kívül senki nem érti mit akartál pontosan :D
2016. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

abszolút az első. nekem nagyon fontos az együtt töltött idő, és hogy törődjön velem a párom. ha ez megvan, akkor elnéző vagyok sok mindennel.

23n

2016. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!