Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A párommal egy és fél éve vagyunk együtt. Mostanság nagyon megromlott a kapcsolatunk méghozzá az egyik barátom miatt. Van egy nagyon jó fiú barátom, akinek sok mindent köszönhetek. Amikor a szüleim elváltak ő segített mert eléggé magam alatt voltam. Én is segítettem neki mert neki meg elég durva dühkezelési problémái voltak.. Szóval 2 lelkisértült ember egymásra talált :D Aztán egyszer bevallotta, hogy többet is el tudna velem képzelni mint barátság. Én erre nem voltam kész és már alakulóban volt a kapcsolatom szóval visszautasítottam, és egy picit meg is szakítottuk a kapcsolatunkat. Nem találkoztunk pár hónapig, aztán felhívott, hogy találkozhatnák e. Szóval találkoztunk és mondta, hogy neharagudjak, meg hogy hiányzom neki, és nem érdekli ha csak barátok leszünk. Szóval elkezdtünk újra együtt "lógni" de persze szigorúan csak barátság van köztünk. A barátom meg nagyon féltékeny. Fenyegetőzik, hogy elhagy ha barátkozni fogok vele, meg ilyenek. És ez dühít. Mert nem a tulajdona vagyok!

Ti mit tennétek? Vagy szerintetek is "gáz" a szitu???


2016. jan. 23. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyedben en kidobnam a baratomat.
2016. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tulajdon, vagy fél (társ) szeretnél lenni egy kapcsolatban? Bármelyik az, dönts az szerint!
2016. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A féltékenysége érthető. Én tutira nem fájdítanám a párom szívét azzal, hogy olyan sráccal lógok együtt, akinek tetszem.


Az már egy másik kérdés, ahogy a féltékenységet kezeli. Beszéld meg vele, hogy így nem bánhat veled.

2016. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod túlreagálja. Az már a múlt, nem az exeddel barátkozol és valószínűleg oka van hogy nem vele jársz, hanem a jelenlegi barátoddal. Egyszerűen mondd meg a barátodnak, hogy ő csak egy barát, az is marad és őt szereted. Ha ezt nem képes elfogadni, akkor ne a barátaidat dobd el egy pasi miatt. Az más kérdés lenne, ha tényleg oka lenne minderre vagy ha a fiúbarátod rossz hatással van rád, de szerintem itt nem erről van szó.
2016. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!