Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha egy kapcsolatban megszűnik a bizalom az egyik fél részéről? Helyre lehet még hozni valahogy?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 22:32
1 2 3
 1/30 Noblesse Oblige ***** válasza:
73%
Ha nem tud újra bízni, akkor kb sehogy. Game Over.
2016. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Most én is azt mondom, hogy nem.
2016. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Helyre, ha mindketten akarjatok.
2016. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
Én nem tudnék megbízni olyan pasiban aki egyszer már kijátszotta a bizalmam. Szóval nem, bukott ügy.
2016. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk sikerült. Kétszemélyes dolog és nagyon sok energia kell hozzá, tehát erős motiváció is, hogy miért volna az jó?
2016. jan. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
Ha egyszer elveszik a bizalom, akkor annak már annyi.
2016. jan. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom,hogy nem!Két éve próbálkozom,de hiába.Egy vadidegenben jobban bízom,mint a páromban.
2016. jan. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
nekem két hónapja szűnt meg mert a párom majdnem megcsalt. Csak se ideje nem volt rendesen rá, se alkalma. Csak a viber maradt. Azóta betegesen ellenőrizgetem a viberjét. Nincs bizalom, sose lesz!Főleg ha töbszörös a lebukás akkor pláne. Sajnos.
2016. jan. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nálunk nagyon sok a gyanús jel. És mindegyikre olyan magyarázatot ad, hogy egy óvodás jobbat találna ki. Pedig az igazságot sokkal jobban viselném, mint ezt az állapotot. Az egyik dolog, ami zavar, hogy rejtegeti a telefonjait, ha velem van mindig le van halkítva, vagy kikapcsolva. A netet soha nem kapcsolja be rajta amikor ott vagyok. Én mindig kiteszem az asztalra, ezzel szemben ő inkább másik szobában hagyja, ott is úgy, hogy nehogy szem előtt legyen, vagy a kocsiban marad, vagy ha hozzám jön, sokszor el se hozza.

Nemrég találtam a fürdőszobája padlóján egy olyan átlátszó műanyagot, amibe a tampont csomagolják. Még a márkajelzés is rajta volt, és én soha nem használok ilyen fajtát. De nem tudja, hogyan került oda, nem volt nála nő.

És pár napja éppen mentem haza este munka után, de nem azon az útvonalon amerre szoktam, mert be kellett vásárolni. Ő meg éjjelre ment dolgozni. A Tesco ahova mentem, a munkahelye felé van. Láttam, ahogy kikanyarodik és egy csaj ül mellette. Felhívtam, hogy megmagyarázza a dolgot. A magyarázat: a munkatársát vitte, és a férje is ott volt, csak nem láttam, mert hátul ült (3 ajtós kocsi, a hátsó ablakok le vannak fóliázva sötétre), arra laknak a környéken de lerobbant a kocsijuk, és mégse mehetett el mellettük... És megint én jöttem ki rosszul, mert nem olyan stílusban beszéltem vele a telefonba, amilyen elvárható és lehet, hogy kihallatszott. És elvárta volna, hogy bocsánatot kérjek... És ezeken kívül még volt pár dolog korábban is.

Hiába mondja, hogy szeret, látom is rajta, de nekem ez kevés így. Azt mondja, hogy ha odaköltöznék hozzá, akkor látnám, hogy csak képzelődök, és feleslegesen féltékenykedek. De én így félek meglépni ezt. Így viszont nem halad a kapcsolatunk semerre. Ha legalább beismerné a dolgokat, akkor le tudnám zárni. De azt soha nem fogja. Kézzel fogható 100%-os bizonyítékom nincs. Így viszont nem fogom tudni lezárni, mert túl sokat tettem azért, hogy működjön kettőnk közt a dolog, és mi van, ha úgy volt ahogy mondta, és én látok bele olyasmit, ami nincs is?

2016. jan. 24. 10:18
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Csak mondom hogy megcsal!Tuti.Ez egy átlátszó , gyerekes magyarázkodás. Jobban figyeld!Ha kell többször kérdezz rá a dolgokra. Előbb utóbb ha hazudik akkor úgy is hibázni fog a történetekbe. Ennyi. Én így jöttem rá sok dologra. Hogy többször elmondattam vele egy sztorit. És persze hogy mikor tudta hogy hazudik, akkor vagy elnevette a dolgot zavarodottan, vagy ingerüklt lett hogy hogy képzelem róla. De mindig igazam lett. Meg nézd a szemét. Ha sztori közben elgondolkodik hogy mit is mondjon hogy ne hibázzon, akaratlanul is a jobb oldalra fog pillantani. Remélem segítettem. A telefonról meg annyit, hogy igen is , törd fel, kérd el, kapd ki a kezéből és fuss el!Ennyi. Ne hagyd hogy titkok legyenek!Szemét dolog a hazudozás!!!!!
2016. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!