Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti nem féltek attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nem féltek attól hogy a pasitok megkopaszodik? Vagy kopaszon is tetszene?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 00:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem félek, nem érdekel. Ugyanúgy szeretném őt.
2016. jan. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszene kopaszon de attól még szeretném.
2016. jan. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerencsere a ferjemnek hihetetlenul dus haja van, de pl a srac aki tetszik elol kopaszodik valahogy ugy, hogy magasodik a homloka. Hat erdekes, de ettol meg tetszik:)
2016. jan. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose tetszettek a kopaszok, aztán legutóbb oda meg vissza voltam egy kopasz pasiért, nem csak kicsit, hanem leborotválta a fejét szerintem minimális kopaszodásért. Feltételezem, hogy ahogy öregedünk úgy változik az ízlésünk is, meg ugye ha szereted a párod nem ezen fog múlni.
2016. jan. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
le leszek pontozva, de én félek tőle. persze szeretném, meg nem hagynám el ezer százalék. de nagyon nem állna jól neki. :D nem jó hozzá a koponyája, a testén az arányok, szóval örülnék neki ha hordana aztán parókát. :D ő is fél tőle amúgy nagyon, mert tudja hogy nem előnyös neki. de ha valaki kopaszon is normálisan néz ki, akkor semmi zavaró nincs benne szerintem.
2016. jan. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én bejönnek a kopasz pasik, szóval nem bánnám.
2016. jan. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

*nekem


Bocsi, csak korán van még..

2016. jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én félek tőle. Még a nagyon rövid haj sem tetszik igazán, és nem is áll jól a barátomnak. Gyönyörű, dús, fényes barna haja van, nem hosszú, csak annyira hogy bele lehet túrni (kb 10 centis). Persze ugyanennyire szeretném akkor is, ha nem lenne haja, de lehet kellene némi idő, mire megszokom.
2016. jan. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szeretem a haját, és nagyon nem akarom, hogy kopaszodjon, de úgysem tudok mit tenni ellene. :) A szerelmem változatlan marad.
2016. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem szoktam félni ilyen hülyeségektől. Ez az élet rendje.

Már most kicsit mikiegeresedik, de nekem nem igazán számt a kinézete, a személyiségébe szerettem bele.

2016. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!