Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlen hangfelvételből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen hangfelvételből kiderült, hogy a férjem egy nőt drámnak szólít többszörösen . Micsináljak?

Figyelt kérdés
A telefonja véletlenül a zsebébe videozót a felvételen többör is drágámnak szólít egy nőt .
2016. jan. 24. 02:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elíndítottam és meghalgattam ,rákérdeztem erre letámafott,hogy merek hozzá nyulni a telefonjához ,fenyegetett hogy mgver ,hozzám akart vágni egy poharat .
2016. jan. 24. 02:15
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
inkabb helyesiras tanfolyamra iratna be
2016. jan. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Általában az támad mint a darázs, akinek van rejtegetni valója. Ha nem így lenne, csak bámulna mint borjú az új kapura. Nyugodt szívvel adná oda a telefonját.

Mit tegyél?

Amit helyesnek vélsz. Szakítás talán. Ha megcsalt, ez a helyes.

2016. jan. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
boccs de bőgve írok telóról.
2016. jan. 24. 02:45
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora szemétláda férjed van.Megcsal és még meg is akar verni, mert kiderült. Térden állva kéne bocsánatért esedeznie, de még neki áll följebb. Érzelmi intelligenciája 0. Szerintem, most hagyjad ha ilyen agresszív, akkor ne veszekedj, nehogy tragédia legyen a vége... Ha lehiggadtak a kedélyek válj el tőle és kezd új életet. ( legalábbis én ezt tenném)
2016. jan. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem szokott kimaradni itthonról ,sem gyanús telefonálgatások,sem smsek ,szerinte viccelődik vele ,de a felvételen tisztán hallatszik többször sőt nem is nevén szólítja csak drágámnak .
2016. jan. 24. 03:03
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is attól félnék, hogy megcsal valakivel, hanem hogy ő azt mondta, hogy megver.

Akármikor akármilyen körülmények között, akármilyen lelki állapotban még ha csak ki is mond ilyet egy férfi egy nőnek azonnal lelépnék. A megcsalás már csak haba tortán.

2016. jan. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Te vagy a rózsaszírmos nő???
2016. jan. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 BlackSword ***** válasza:
32%

Egyébként tényleg mi a fenéért nyúlkálsz a másik telefonjába??? Neked nem tanították meg, hogy ne nyúlj ahhoz ami nem a tiéd??? Én is két órája fent vagyok, de eszem ágába nincs, hogy a mellettem alvó barátnőm telójára ránézzek egyáltalán, nem hogy túrkáljak benne...


Másrészt: ahol férfiak és nők együtt dolgoznak, ott ez elő szokott fordulni... Nem kell ebből messzemenő következtetéseket levonni...


Ami tényleg aggasztó, hogy meg akart verni... Na itt van a gond... Egyszer az én barátnőm is beletúrt a telefonomba... És mit talált??? Na mit??? Semmit... Én is kivertem a hisztit, meg rendeztem jelenetet, meg megomdtam, hogy még egy ilyen ilyen, és repül... De egy fél pillanatig sem merült fel bennem, hogy kezet emeljek rá... Igaz később játékosan elfenekeltem... De az meg már inkább volt erotikus fennhangú volt...

2016. jan. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%

NEM TURKÁLUNK MÁS TELEFONJÁBAN! Ezt nem nehéz betartani, mégis sok konfliktus megelőzhető vele.

A helyzet problémája nem az, hogy drágámnak szólított egy nőt, hanem, hogy mindketten gerinctelen kis görcsök vagytok. Te a telefon miatt, ő pedig a veréssel fenyegetőzés miatt.

2016. jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!