Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan kiábrándító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kiábrándító ha anyukám még foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal és mondtam neki hogy anyukám még 31 évesen is figyel rám azaz megengedi a fürdő vizem, összekészíti a ruhám, megágyaz, odaadja a az ételt stb. És erre a lány ledöbbent és hogy át kell gondolnia a dolgot. Nem tudom mi a baja ettől még önálló is tudok lenni és nem vagyok anyuka pici fia mert van saját véleményén akaratom.

Hogy szerezzem vissza ezt a lányt?


2016. jan. 24. 06:51
1 2 3
 1/25 BlackSword ***** válasza:
100%

Ezt most férfiként mondom neked, hogy DE, ANYUCI PICI FIA VAGY!!! Törődj bele... Ez annyira ciki... Vagy gáz...


Már ne haragudj, de 16 évesen önállóbb voltam, mint Te, öcsém meg 14 évesen is...

2016. jan. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
6%
Valamit félreértelmezhetett a lány. Az anyák tiltakozni szoktak az idő múlása ellen, ezért örömet okoz nekik ha a már felnőtt fiúkról is gondoskodhatnak néha. Még akkor is szívesen teszik ezt ha a fiúk jól keres, tehát önálló. Szerintem a lány is át fogja élni mindezt anyaként a jövőben.
2016. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Anyaként: a 12 éves fiamtól is elvárom, hogy a fentieket egyedül megcsinálja.


A kérdező pont anyucika picike babucikája, és ép eszű nő sikítva menekül.

Kell a francnak olyan pasi, aki élvezi ha ilyen szinten körbeugrálják. Nekünk FÉRFI kell, nem baba. Tudod: az igazi férfinak van láncfűrésze. ;)


Meg kell a francnak egy utánfutó anyós, aki pokollá teszi az èleted, mert ÚGYSE tudsz úgy gondoskodni a babócájáról, ahogy Ő, és mindent megtesz, hogy elmarjon.


Kiscica, szerinted miért vagy 31 évesen szingli??

Másnak ennyi idősen felesége és gyerekei vannak.

2016. jan. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem is kiábrándító, bocsi.
2016. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 omba ***** válasza:
100%
"önálló is tudok lenni" - gondolom nem nagyon hiszi... én se.
2016. jan. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Kiscica, szerinted miért vagy 31 évesen szingli??

Mert nagyok az igényeim és nagyon sok nőt utasítottam vissza

2016. jan. 24. 10:09
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

31 évesen annak, hogy "anyukám még foglalkozik velem" a következő jelentésének kéne lennie:

- anyukád néha felhív telefonon, érdeklődik veled kapcsolatban

- ha te felhívod, akkor is érdeklődik veled kapcsolatban

- áthív téged magához ebédre, vacsorára, megvendégel, beszélgettek közben, érdeklődik veled kapcsolatban

- figyelemmel kíséri az életedet, figyel arra, amit mondasz neki, kérhetsz tőle tanácsot

- ha segítségre van szükséges valamiben, akkor rá számíthatsz


Az, hogy anyukád lényegében mindent megcsinál helyetted, már az "anyuci pici fia", az "elkényeztetett" és a "ki van nyalva a segge" kategória. Ez semelyik lánynak sem lesz szimpatikus, mert nem csak azt jelzi, hogy anyukád nyakára nőttél és alapvető dolgokat csinál meg helyetted, amiket már egy 10-12 éves gyerek is megold magának, hanem azt is jelenti, hogy ha véletlenül sikerül anyát majd levakarnod magadról egy esetleges összeköltözés, családalapítás miatt, akkor majd a partneredtől is ugyanúgy el fogod várni, hogy rabszolga szintjén kiszolgáljon.

2016. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó válaszodddal is ezt a képet erősíted, kérdező. te nagyon különleges vagy, és nálad nagyon meg kell felelni.


én már ott megfontolnám, legyen-e köztük valami, ahogy megtudnám, hogy a szüleiddel élsz.

2016. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 omba ***** válasza:
100%

Anyukával él, és még elég buta is.

Az jó, ha sok nőt utasítasz vissza olyannal nem kell élni, aki nem jön be.

Most éppen te vagy az a kiszemeltednek.

2016. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

3-as,7-es nagyon jòl megmondta.

Ès tudod miert utasítod vissza a nőket? Mert anyuci ilyenné tett. Majd tudatosul benned. Majd ràjössz, hogy burokban nevelt, a Jò Isten mentsen az ilyentől.

2016. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!