Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Isten miért nem áld meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isten miért nem áld meg egy nővel?

Figyelt kérdés
Azt akarja,hogy pap legyek?

2016. jan. 24. 14:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Eljön majd a te időd is. Engem megáldott egyel szerettem is rózsaszín ködben voltam és megcsaltak nem olyan jó ez hidd el bár ha találsz egy olyat aki tényleg szeret akkor biztosan parádés
2016. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Sunshinedoll ***** válasza:
67%
Nem jár neked nő csak mert akarsz egyet :D Egy nő nem cukorka, amit minden kisfiú kap, ha ügyesen viselkedett a doktorbácsinál.
2016. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Olyan mintha el lennék átkozva.
2016. jan. 24. 14:30
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer egy hajó léket kapott és süllyedni kezdett az óceán közepén. Az utasok között volt egy nagyon vallásos öregúr, aki imádkozni kezdett.

Az utastársai hívták, hogy szálljon be az egyik mentőcsónakba, de az öregúr ezt mondta:

- Nem megyek, az Isten majd meghallgatja az imáimat és megsegít.

A hajó tovább süllyedt, a mentőcsónakok elmentek a közeléből, jött egy másik hajó, és hívták az öregurat, hogy szálljon fel, de az csak ezt mondta:

- Nem megyek, az Isten majd meghallgatja az imáimat és megsegít.

A hajóból már alig látszott ki valami, arra jött egy helikopter, ledobtak az öregúrnak egy kötelet, hogy fogja kösse magára és felhúzzák, de az nem fogadta el:

- Nem megyek, az Isten majd meghallgatja az imáimat és megsegít.

A hajó elsüllyedt, az öregúr megfulladt, és Isten elé került, és felháborodottan kérdezte:

- Uram, makulátlan életem volt, egész életemben hittem benned, és mindig imádkoztam hozzád, mégsem mentetted meg az életem, amikor bajba jutottam. Miért?

- Fiam, én küldtem érted csónakot, hajót és helikoptert is, miért nem fogadtad el?

2016. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Átérzem a problémádat testvér. :D
2016. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#4

Nem tudom ezzel mire akarsz kilyukadni,de nekem esélyem sincs.

2016. jan. 24. 15:28
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem veszed észre, vagy az aktuális életszakaszodban más a feladatod, és amíg azt nem oldod meg, nem léphetsz a következő szintre, mint egy iskola. De ha érzel elhivatottságot a papi pályához, lehet, hogy az a te életed célja, ha nem érzel hivatást, akkor inkább ne agyalj ezen. :-)
2016. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5%
#2 azt nem ertem h miert kell belerugni egy szerencsetlenebbe, csak mert puncid van, szetrakod es maris van parod.
2016. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azt észrevenném ha valakinek tetszenék.Jó vagyok az ilyenekben.
2016. jan. 24. 15:53
 10/22 anonim ***** válasza:

Nincs isten, és messziről lerí, hogy miért nincs barátnőd: GÁZ VAGY.


25N

2016. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!