Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat dolgozok, ez olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat dolgozok, ez olyan nagy gond? Többi lent.

Figyelt kérdés

Havi 500-700ezret keresek nettoban. Ezert a penzert sokx hetvegen is kell par orat dolgoznom. Hetkoznap meg 8-kb 6ig dolgozok. Neha 8ig. Nekem nagyon fontos a penz, mert tudom, milyen amikor nincs.de a baratnom ezt nem igazan erti meg. Szerinte a penz nem olyan fontos. O hetente par napot dolgozik. Az a baj, ha en valakinek azt mondom h 1het mulva jojjon, akkor inkabb elmegy mashoz. Vagy 1het mulva mar nem lesz penze. Igy kenytelen vagyok rogton elvallalni mindent.

Na szoval en nem a tanacsokra vagyok kivancsi, h probaljuk meg megbeszelni meg ilyenek. Hanem, h most en vagyok a hulye h nekem fontos a penz ennyire vagy .... masreszt en lent dolgozok a foldszinten a lakas meg az emeleten van. Ha akarna lejohetne hozzam,h velem legyen...


2016. jan. 24. 15:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Nincs veled probléma, mindenkinek más az igénye, de ha kb sosem tudsz a barátnőddel, akkor mi értelme hogy van? A legtöbb ember ha szerelmes, szeretne sok időt a szerelmével tölteni, ez természetes.

Különben meg ennyi fizetés mellett simán tehetnél félre annyit, hogy kevesebb munkával is biztonságban érezd magad.

2016. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha komoly a kapcsolatod,valszeg valahogy megkell oldanod a sokkal kevesebb munkat,mert betelhet nala a pohar.Es rendes,szereto no akarmennyi penztol tobbet er. 27/f
2016. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen a háttér és mennyit buknál azzal, ha nem dolgozol. Illetve hogy meddig tervezed ezt folytatni.

Hosszútávon igen, gond. Napi 10-12 óra munka mellett gondolom, minőségi időt együtt tölteni nem tudtok, max. szex, evés, alvás. Ez pedig édeskevés egy kapcsolathoz.

2016. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen csajok, akik nem szeretik, ha opárjuk sokat dolgozik. Nincs értelme arról beszélni, hogy kinek van igaza, mert itt egyszerűen arról van szó, hogy külön beállítottságúak vagytok. Az én párom ennél jóval többet dolgozik, de engem nem zavar mert mi mindketten olyanok vagyunk, mint te. Mások meg inkább kevesebbet dolgoznak, és töbet vannak együtt, cserébe viszont nem élnek jól.
2016. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, nem tudsz mit kezdeni vele. Nem fogja megérteni. Sok nő van így, aki unatkozik, nem találja fel magát, társaságra vágyik, beszélgetésre, törődésre, vagy csak d*gásra reggeltől estig. Melléd egy hozzád hasonló munkamániás nő való, aki letudja foglalni magát. Ő is lefogja foglalni magát előbb utóbb, valószínűleg mással.
2016. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, ez sokmindentől függ.

Van már saját lakásotok, autótok? Mennyi megtakarított pénzetek van? Gyerek van már, vagy terveztek későbbre?


Ha van annyi megtakarításotok, hogy biztonságosnak érzitek a jövőtöket, és már van saját lakás, autó, minden fontosabb dolog, esküvőre is van elég pénz, akkor én egyetértek a barátnőddel - a több szabadidő (főleg a barátnőddel együtt töltött idő) többet számítana, mint hogy az adott hónapban 700 ezret keresek, vagy "csak" 500-at.


Én egyedül élek nettó 160-ból, albérletet fizetek és így is félre tudok tenni minden hónapban. Ti valószínűleg százezreket tudtok megspórolni havonta, ami egy idő után kifejezetten jómódúvá tehet titeket. Na ez az a pont, amikor egy idő után nekem már nem a pénz lenne fontos, hanem mellette a család, a kapcsolatok. Azt nem nevezném igazán együtt töltött időnek, amikor lemegy melléd a földszintre, ahol te dolgozol.


Képzeld el, ha majd gyereked lesz. Napi 10-12 órát dolgozol, a hétvégéd sem teljesen szabad, mikor lesz időd a gyerekre, mikor foglalkozol vele? Ismerni fogod egyáltalán?

Vagy ha egyszer a párod is elhelyezkedik teljes állásban, napi 8 órában. De te továbbra is 10-12 órákat dolgozol. Ki fogja elvégezni a házimunkát, ki főz, ki intézkedik, ki megy el bankba, stb? Nyilván a párod, és te ezt talán jogosnak is fogod érezni, mert hogy te több pénzt adsz a közösbe. De ez nem igazán így működik.


Ha viszont most építitek a jövőtöket, még nincs sok megtakarításotok és kell pénz lakásra, későbbi gyerekre, stb, akkor érthető a te álláspontod is.


De azért sok dolgot nem tudtunk meg. Most mennyit vagytok együtt barátnőddel? Vannak kettesben programjaitok, mozi, vacsora, kirándulás, stb? Milyen a szexuális életetek?

2016. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
És mire mész a pénzeddel, ha körülötted minden tönkremegy a karrierista felfogásoddal? Otthon eszed a pizzádat, nézed a tv-t egy sör társaságában, és hokizol, mert mindenki elhagy amiatt, hogy nincs időd senkire? :D
2016. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Volt, h nem dolgoztam ennyit, es az idopo tokat is ugy adtam, h tobb szabadidom legyen, de sokkal kevesebbet kerestem, pont azert mert akkor vagy elmentek olyanhoz aki hamarabb megcsinalja, vagy masra koltottek a penzuket....akkor fele ennyit sem kerestem meg.
2016. jan. 24. 15:34
 9/18 A kérdező kommentje:
Alberletben vagyunk. Nincs lakas haz se gyerek. Nem erzekeltetem a parommal,h en tobbet keresek.
2016. jan. 24. 15:37
 10/18 A kérdező kommentje:
Es mire megyek azzal,h ha van nom de nem tudom megadni amit egy pasinak meg kell.
2016. jan. 24. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!