Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a nagyobb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nagyobb vagy apróbb dolgok a veszélyesebbek egy párkapcsolatban megromlásához vezető úton?

Figyelt kérdés

Nagyobb dolgok pl. a féltékenykedés, veszekedések


Kisebbek pl.

- fordítva teszi fel a WC papírt

- állandó fütyörészés ami idővel már inkább idegőrlő

- ott hagyja a tejeszacskó levágott csücskét az asztalon

- úgy eszik/iszik valamit amit te nagyon furcsának találsz (pl. felkockázza a gyümölcsöt, fogpiszkálót szúr mindegyikbe és úgy eszi, falatonként ahelyett, hogy harapná)

- folyton a lábait mozgatja


és még hasonlók.


Egy hosszútávú kapcsolatnál melyek a veszélyesebbek szerintetek? Az elsőt úgy gondolom meg lehet beszélni, lehet kezelni, de a másik szokásain nem fogsz tudni változtatni.



2016. jan. 24. 21:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*párkapcsolat megromlásához...
2016. jan. 24. 21:43
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ezek az apró problémák állandóak maradnak és sosem változnak, akkor a sok apróból lesz egy hatalmas probléma.
2016. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pff én ezért szakítottam, hiába kértem sokszor, sosem tette meg , hülye piccccsa

visszatette a cukorba a kiskanalat, miután megkeverte a kávéját. Emiatt kis kávés csomók alakultak ki a cukorban.

Ne tudd meg pff

2016. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én állandóan szóltam az exemnek , hogy ne úgy gyalogoljon mint egy csiga, vonaglott bazz, meguntam, mindig azt vettem észre, hogy a csaj 3 méterrel mögöttem van.
2016. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hosszú távon, évek alatt? Engem 5 évnyi "ottfelejtett" tejesdoboz-sarok az asztalon közelebb vinne a mentális összeomláshoz, mint bármi más.


29F

2016. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Mekkora problémák! Helyetekben felnégyelném!:-)


Ezek mind jelentéktelen apróságok! A féltékenység betegség, a többi pitiáner szarság! A veszekedés pedig két kommunikációra képtelen egyén "vitája"!

2016. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
manapság mind a kettő! a legkisebb hiba és szét mennek a párok
2016. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kis dolgok azért veszélyesek, mert nap mint nap előjönnek és bosszantják az embert. Mivel apróságoknak tűnnek, így meg sem beszélik a párok. Aztán csak szép lassan azt veszik észre, hogy már nincs meg a szerelem, ami ezekre is visszavezethető.


A nagy dolgok pedig azonnali/ rövid időn belüli szakításhoz vezetnek. Persze ezeket általában megpróbálják megbeszélni több-kevesebb sikerrel.

Szval egyik sem túl jó. :)

2016. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig a nagyobbak az okok, és a kicsik válnak idegesítővé, ürüggyé.
2016. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért nem gondolom az apróságokat valódi oknak, mert azzal együtt jössz össze valakivel, ezek tudatában, így kapod egy csomagban, azt nem róhatod fel neki, miután elfogadtad, bár szólhatsz érte, és ha önmagában is megvan az igény a változtatásra, változtatni fog.

De ezek nem valódi okok, nem ölik meg az érzéseket, nem teszik tönkre a mindennapok hangulatát, ezek mellett még működhetnek hosszan és boldogan házasságok.

A féltékenykedés az ember élettapasztalataira és belé "nevelt" megerősítésekre vezethető vissza. Aki sokat kapott, nehezebben bízik és az apróságokra is vérszemet kap. A probléma kezelhető és megoldható, de ha erre a pár nem így tekint, vagy a féltékenykedő félnél ez már megszállottsággá, betegséggé fajult, az komoly problémákat szül, a féltékenykedő fél elmarhatja a párjától a barátaid, megpróbálhatja magához láncolni, a másik fél meg túl szorosnak érezheti a szorítást, és menekülni akar.

Veszekedések minden emberi kapcsolatban előfordulnak, még kulturált emberek között is, mindenkinek lehet rosszabb napja, amikor mindenre ugrik. Itt a mérték nagyon fontos, és hogy egyáltalán az egymás iránti tisztelet és szeretet ott van-e. Ez is válhat annyira elviselhetetlenné, hogy belefáradjanak abba, hogy megoldják és véget vetnek a kapcsolatnak.

Ezeken kívül más nyomós okok is vannak, pl. hűtlenség, agresszió, olyan függőség, ami a megélhetést veszélyezteti, eltérő tervek a jövőre nézve és ebből adódó "hitegetés".

2016. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!