Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit válasszak? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit válasszak? A barátnőmet vagy a munkát?

Figyelt kérdés
Főiskolás vagyok és barátnőm van. Főleg hétvégente találkozunk mert messze lakik. Az a problémám, hogy kevés a pénzem és nagyon zavar engem. Szeretnék munkát vállalni de suli, barátnő mellett nehezen megy. Nem lenne rá sok időm. Szeretem de úgy érzem magam mint valami szerencsétlen hogy a legtöbb haverom dolgozik amíg én csórón a barátnőmmel vagyok.
2016. jan. 24. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Ha ezen gondolkodnod kell, válaszd a munkát. Mindenki jobban jár, főleg a barátnőd.
2016. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

munka!

nőből annyi van, hogy életed végéig elég lesz, és a függetlenedés az első!

2016. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezen nem kell gondolkodni ez egyertelmi munkat valasszad

ha a baratnod szeret megerti ha nem hat no van annyi mint szemet

2016. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
munka, és mellette a barátnőd, amikor ráérsz
2016. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Munka. Sokan össze tudják egyeztetni a kevés szabadidőt a párkapcsolattal, menni fog neked/nektek is.
2016. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Barátomnak alkalmi munkája van és úgy próbálja felvenni a tárgyait, hogy egy héten legyen legalább 2 sulimentes napja, plusz ott a hétvége. Így be tudja sűríteni a munkát úgy, hogy velem is rendszeresen van (minden hétvégén). Ha éppenséggel a tanulás vagy egyéb miatt nem tudtunk annyit találkozni mint amennyit szoktunk, akkor van, hogy ha mehetne dolgozni kihagyja és azt az időt együtt töltjük. Én is egyetemre járok és elkezdtem melózgatni, de leginkább nyáron és vizsgaidőszakban, mert akkor van rá idő. A szép benne, hogy ugyanazon alkalmi munkát végezzük, így sokszor együtt tudunk menni és nem is fizet rosszul, úgyhogy nem kell rendszeresen melózni, elég egy ráérősebb időszakban megszedni magad.

Kalkulálgass, de azért a kapcsolatodat se hanyagold.

2016. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden megfelelő szervezés kérdése
2016. jan. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egyébként is hétvégente találkoztok, akkor simán vállalhatsz egy részmunkaidős állást a hétköznapokra. Úgy veszed fel az óráid, hogy közben tudj menni dolgozni is, és lehet, hogy egy átlag hétköznapon akkor elfoglaltabb leszel, de ez ilyen. Emberek milliói dolgoznak egyetem mellett, és ugyanezen emberek milliói esetében sokaknak van mellette párkapcsolata is. Meg lehet oldani, csak akarni kell. Időd meg arra van, amire szánod. Mindenkinek 24 órából áll a nap, az már csak rajtad múlik, ezt hogy osztod be.
2016. jan. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Főiskolás vagyok,dolgozom is,és pasim is van,ezt rakd össze.....szuper lény lehetek.
2016. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tapsvihar, sztárság.
2016. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!