Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is ismertek olyan párokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ismertek olyan párokat, akiknél nyilvánvalóan látszik, hogy a pasi fütyül a nőre? Ilyenkor mégis miért van vele?

Figyelt kérdés

Pl. mindenki számára feltűnő, hogyha társaságban vannak, akkor a pasi nem is foglalkozik a nővel, inkább más nőkkel van elfoglalva, meg ugy általában,látszik rajta h annyira nem szereti a nőt...akkor mégis miért van vele ilyen esetekben?

Légyszi, ne gyertek olyan válaszokkal, hogy nem az én dolgom stb, mert csak kiváncsiságból kérdeztem...


2016. jan. 25. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Ahogy én is amikor a barátnőmmel vagyok akkor kettesbe vagyunk, de ha elmegyünk bulizni akkor én is más nőre megyek. Szóval már sokszor nem akar elengedi itthonról.
2016. jan. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

#1

Csodálkozol? :D Bár inkább kidobnia kéne.

2016. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na és kedves első, akkor mit válaszolnál a kérdésre? Miért vagy mégis a barátnőddel?
2016. jan. 25. 00:22
 4/9 Blade Bone ***** válasza:
Ismerek, de még ez a jobb úgy látszik.. Mert eddig még középutas lánnyal én nem találkoztam, szóval vagy ez az oldal, vagy amiben én is benne voltam, hogy a bnőm még azt is szabályozni akarta, hogy kikkel beszélgetek neten... Az utcán mikor elment egy csaj mellettünk, rendesen nézte hogy nézem e a csajt.. pff már nekem volt kellemetlen a féltékenysége komolyan, nem is lehetett bírni sokáig balhé nélkül. Szóval én azt mondanám, hogy ne legyen már a nő a nadrágban! Vannak pasik akik tudják hol a középút, csak sok nő belőlünk papucsot akar csinálni, mert azt hiszik gyengék vagyunk, aztán borul a bili..
2016. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1. vagyok.

Hogy miért vagyok a barátnőmmel? Azért mert szeretem, és ő is szeret. De tényleg amikor bulizni megyünk, akkor mindig más nőkre megyek,táncolok velük, és a barátnőmet ez zavarja, hogy ha már vele megyek el, akkor miért nem vele foglalkozom.


Kedves 2-es. Azért nem tud kivágni mert a ház az enyém. Maximum én tudnám kivágni őt, amire nem sok az esély.

2016. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Előbb-utóbb lelép majd, nyugi.

2016. jan. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves 6.os

5ős vagyok.

Biztos, hogy nem fog lelépni. Mindene meg van amire vágyik. Szóval esélytelen.

2016. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
majd csak koppansz... :)
2016. jan. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nő rontja ezt el azzal, hogy túl sok pozitiv energiát, érzelmet ad meg a srácnak, amelyet persze a srác hétköznap nagyon is igényel, szugerál ilyen-olyan sakkban tartó módszerekkel - divatos ez a viselkedés, nem kell meglepődni.

Az ilyen surmókat csak a nagyon keményen irányitó, befolyásoló, sokszor érzelmi szadista nők tudják "karban tartani", az ilyen olcsójánosok az ilyen nőket keresik a mániákus csajozások alkalmával, nem pedig az őszinte, odaadó, szerelmes, kedves, szerény, szorgalmas nőket.

2016. jan. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!