Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fordíthatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fordíthatnám vissza a dolgokat?

Figyelt kérdés

Párom, arra hivatkozva, hogy mindig csak panaszkodtam neki, besokallt...és ennek következtében "kitekingetett" a kapcsolatunkból.. Addig jutott hogy beleszeretett egy lányba. És most nem tudja kit válasszon (engem vagy a lányt)

2 éve vagyunk együtt, 38 évesek vagyunk.

közös jövőt és babát terveztünk.

EZÉRt szeretnék mindent elkövetni, hogy mégis engem válasszon. Most így várva a döntésére tehetetlennek érzem magam. Vagyis valamit tennem kell. Jó ötlet lehet, ha megpróbálom felidézni a régi dolgokat Neki.... első találka, közös programok...élmények?



2016. jan. 25. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

>"kitekingetett" a kapcsolatunkból

>beleszeretett egy lányba

>nem tudja kit válasszon


>közös jövőt és babát terveztünk


Érzed, hogy ez így nincs rendben? Érdemes küzdeni ezért a kapcsolatért? Az, hogy már ilyen kitekintgetések történtek, angyon súlyos bajokat jelent. Szerintem egyelőre felejtsd el a közös jövő és a baba kilátását, és azon gondolkodj el, hogy megéri-e megmenteni a kapcsolatot, megéri-e neked versengeni, teperni. Ha meg is éri neked, akkor sem ez a módja. Nem a visszanyerés a lényeg, hanem hogy felismerjétek a problémákat és megoldjátok. Biztos a panaszkodás miatt volt?

2016. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! elgondolkodok rajta... de tudod mikor a szív felülír mindent....


Az ok állítása szerint ez volt. Vagyis a barátjához hasonlított, aki ugyan jó barátja, de néha elege tud lenni a panaszkodásából (ja persze, csak őt nem cseréli le :/ )

2016. jan. 25. 11:08
 3/6 Költőnő? ***** válasza:

nem tudsz versenyre kelni olyasvalakivel, akibe úgy szerelmes, h friss még a kapcsolat... Neki még nincsenek hibái, neked egyebed sincs. Ő még izgalmas, új, te vagy az uncsi, lerágott csontú házisárkány. Ő még szexi, izgi, új pótok.. Nálatok az az újdonság, ha van szex.

Semmi egyebet nem tudsz a mérleged Te oldalára tenni, csak a közös múltat. Nem bántásképp, de gondold végig racionálisan, milyen problémák vezettek idáig, és hogy a két év elég lesz, mikor a mérleg másik oldala hemzsega tündibündi habosbabos dolgoktól. Nem bántásképp és nem ellened beszélek, de készülj fel a legrosszabbra.

Tudod, ők még gondolom, együtt se élnek, a férfiak ilyenkor simán képesek olyan tulajdonságokkal felruházni a másikat, h sarkítva pl illatosat szarik. Holott tudjuk, hogy ez nem így van.

2016. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló. Tudom, legbelül tudom, hogy így van. DE mégsem tudom tétlenül nézni, hogy elrontja az életét, mert ugyan ezt nem mondtam neki, de tudom én is, hogy egy friss érzelmekkel teli kapcsolatban, minden szép és jó. találkoztak párszor, elbohóckodtak egymással...ennyi. Mint két nagy gyerek :O de még egyetlen probléma se gördült eléjük.

Talán hagynom kéne, hogy menjen...és tapasztalja meg a saját bőrén a dolgokat....

de félek feladni, mert én úgy készültem, nekem ez a kapcsolat az utolsó, nekem Ő mindhalálig... mellette nyugalmat éreztem, és otthonomnak éreztem az otthonát :O

egy hiányosságom volt, nekem csak távkapcsolatom volt előtte, de ezt mondtam is neki, hogy nem vagyok tapasztalt e téren....

2016. jan. 25. 11:20
 5/6 Költőnő? ***** válasza:

sajnos részedről hiába a nagy érzések, ha közös vetület nincs :(

Engem 3 év után hagyott ott így exem, két év együttélés után. Holott életemben először tudtam épp vele elképzelni, h együtt öregszünk meg. A szakítás, illetve annak aljas kivitelezése nagyon fáj. De ennem már 7 év. Élek és szeretek, szeretnek újra.

Kár olyan jövő után futni, ami nem a tiéd. Ha meg a tiéd, akkor úgyis a tiéd.

Én nem tudom, hogy ebben a helyzetben milyen a jó viselkedés, mert sztem nincs rá ultimate recept.

Viszont azt tudom, h ha hídba feszülsz; az nagyon nem jó

2016. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kezdem látni én is,hogy milyen ember valójában. És egyre jobban taszít. Gondolom ez is volt a célja a viselkedésével. Már nem küzdök érte.
2016. jan. 29. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!