Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért nem tud bocsánatot kérni vagy miért csak akkor áll készen gondok megbeszélésére, kibékülésre, amikor Neki kedve tartja?

Figyelt kérdés
A férfi, akivel most épp együtt vagyok, hát akadt vele egy-két összezörrenésünk és ilyenkor hiába kezdeményezek békülést, nem reagál. Csak akkor tudunk kibékülni, ha Ő úgy gondolja. Valamikor így eltelik 2 hét is. Fél éve vagyunk együtt. Nem tudom, normális dolognak tartjátok ezt? Mert nekem kezd ebből kicsit elegem lenni.

2016. jan. 25. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Edd meg amit főztél. Ő sajnos nem rendelkezik érzelmi intelligenciával, illetve problémamegoldási készséggel.
2016. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, mert valaki haragtartó, azért még van érzelmi intelligenciája, csak lehet jobban megbántottad, és idő kell neked.

Bár ha az első év nem veszekedés mentes, akkor megette a fene.

2016. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már így indul egy kapcsolat, akkor nem biztos, hogy egymáshoz valók vagytok.
2016. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menekülj,komolyan mondom. hA FEJRE ÁLLSZ IS EZ LESZ.
2016. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
ez sajnos nem pasiprivilégium, hanem szimplán vannak ilyen idióta emberek. Ezzel viszont fél év után egyre dominánsabbá teszed, hozzászoktatod, h bmit megtehet. Btw fél év után mi a lópéniszen lehet heti/napi szinten veszekedni?
2016. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem napi szinten veszekszünk, csak vannak ilyen depis időszakai, amitől kiborulok. Olyankor nem foglalkozik velem, alig találkozunk. Ebből vannak a viták. Ha visszatér minden a normális kerékvágásba, akkor ez megszűnik és olyan, mintha semmi sem történt volna.
2016. jan. 25. 12:32
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
nade miért nem változtat? Mert így akkor ilyenek ezzel az erővel lesznek két nap/hét/ hónap/év múlva is. Mindig.
2016. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert úgy gondolja, hogy tűrjem, mivel ő minden nő álma! Jóképű, egoista típus. Sajnos már késő, mivel beleszerettem. Így nehéz lesz kirakni is, ha egyszer eldöntöm.
2016. jan. 25. 12:45
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
viszont sry h ezt moindom, de ha így döntöttél: szenvedj mellette
2016. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

>Jóképű, egoista típus


Hát így jártál sajnos.

2016. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!