Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután belefáradsz, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután belefáradsz, hogy sok történés után meggyőzd a barátnődet arról, hogy őt szereted, azon a ponton már soha nem fogsz úgy viselkedni vele, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
én ezt tapasztalom. egy időben sokat titkolózott előttem barátom, és én ezért nehezteltem rá, de ő mindig kitartott mellettem és foglalkozott velem, hogy együtt maradjunk. csak jött ez újra és újra, és én továbbra sem tudtam engedni neki. aztán egy végső ponton velemaradtam, de nem igazán tudom megállapítani, de valahol akörül én már nem tudtam elválni tőle, viszont ő már nem tett erőfeszítéseket értem. én azóta is vele vagyok,viszont ő már régen nem olyan mint azelőtt, amiért szerettem...

2016. jan. 25. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy már magához kötött, nem tudsz megválni tőle. Neki nem vagy olyan fontos, mint ő neked. Talán szeret valamennyire a maga módján, de nem tisztel, nem tart annyira, hogy érzelmileg tegyen érted, kettőtökért és ez elég nagy baj.


Abba meg talán nem fáradt volna bele, hogy állandóan győzködjön, hogy téged szeret, ha nem főleg szavakkal, hanem inkább azzal próbált volna meggyőzni, hogy nem követi el újra és újra ugyanazokat a hibákat. Mert mondani bármit lehet.

2016. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!