Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos volt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt hogy ezen megsértődött a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal 5-hónapja vagyunk együtt.Jó múltkor kipróbáltunk neten ey olyan oldalt amin ingyenesen lehet ismeretlen emberekkel láthataatlanból csetelni.Az elején még neki is tetszett a dolog de másnap azt mondta ikább hagyjuk abba.Én nem birtam ki és egyik este felmentem rá amikor ő aludt.Ő meg fel kelt rá hogy csetelek mivel pattogtak a gombok.és kérdezte hogy kivel csetelek meg csinálok.Én meg őszintén elmOndtam neki hogy Felnéztem arra a csevegős oldara.És nem nagyon tetszett neki.Bár nem értem miért amikor tényleg nem megcsalni volt szándékom csak barátkozni,csevegni.Meg ha megbizik bennem és ha meg van köztünk az alapvető bizalom,meg ha énis elmondtam neki mit csináltam akkor miért kell egy ilyen hülyeséen felakadna.
2016. jan. 28. 05:30
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ha bele egyeztèl,hogy nem mèsz fel az oldalra,akkor azèrt sèrtődött be.Nem tartottad be az igèretedett.Plussz fèl,hogy össze ismerkedsz valakivel.
2016. jan. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha másért nem is, de azért jogosan sértődött meg, hogy átb. sztad.
2016. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
chat.hu?
2016. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sidd ***** válasza:

Az előttem szóloknak igaza van. Jelezte feléd,hogy neki nem tetszik, de te titokban, amig ő aludt, mégis csináltad.

( Nem szereti ? -> Ne csináld ! )

2016. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!