Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex árnyékában? Lent

Figyelt kérdés

Nos, 5 éve vagyunk együtt, a páromnak kb. 7 éve volt egy exe. nincs jelen a kapcsolatban, nem beszélnek, sosem találkoznak, semmi ilyesmi. :D csak a lány egy nagyon szép lány, de szó szerint gyönyörű, még női szemmel is simán 10-es. :D és hát itt kezdődik az én gondom.. a barátom erről nem tud, de nekem totál lerombolta az önbizalmamat, mikor először láttam róla képet, hogy te jó ég, ilyen csaj után mit akarna tőlem? persze érzem hogy szeret, nem is az a gondom, hogy elhagyna miatta, vagy valami.. csak itt mélyen, legbelül mardos.. és erre rátett nem egyszer, hogy mikor valami fiú a társaságunkból megtudta, hogy azzal a lánnyal járt, akkor jöttek az ilyen 'elismerő" dicséretek, hogy gratulálok hogy megvolt neked meg ilyesmik.. és azért ezt lányként elég szr hallgatni, hogy azért gratulálnak a barátomnak, mert ilyen "jó nője volt"... erről sosem mondtam semmit a barátomnak, mert nem akarok egy ok nélkül hisztiző libának tűnni, de belül nagyon zavar.. elkezdtem sportolni is, hogy kicsit "formálódjak", de persze a barátom erre mindig azt mondja, hogy örül neki ha mozgok, de számára nem kell változnom, fogynom, ilyesmi.. pedig én igazából emiatt kezdtem el, meg kicsit diétázni is (a kicsit úgy értem, hogy nem kőbe vésve fogyózik, csak elkezdtem jobban odafigyelni a kajára..) mert szeretnék én is olyan lenni, mint az a lány, hogy azért "gratuláljanak" a barátomnak, hogy MOST milyen nője van...

vagy áhh.. nem is tudom már.. túl dramatizálom szerintetek? valaki valami tanács? megőrültem?


2016. jan. 28. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az egyetlen. Az tökéletes megoldás, hogy igyekszel magadnak jobban tetszeni.

A párodnak ne említsd, te se csak az ő külsejét szereted.


Annyira nem volt nagy szám, ha ex lett belőle ;-)

2016. jan. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Az exednek valószínű csak a külseje lehetett "jobb" bár ez is nézőpont kérdése.

Viszont valószínű egy öntelt, önimádó, egoista, hisztis liba lehetett.

Te biztos nem vagy ilyen, és hidd el, a férfiaknak ez sokkal fontosabb idővel, mint a haveroknak való mutogatás.

2016. jan. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Fordítva: az ex van a te árnyékodba!


A szakításnak oka volt! Te már 5 éve húzod a párod mellett, tehát te valamit sokkal jobban tudsz mint az ex csajszi, hmmm?

2016. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magadat kellene kicsit jobban elfogadnod!!!
2016. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én barátomnak is fullos exe volt. Ráadásul őt zaklatták a haverjai is azzal, hogy az milyen fullos csaj volt, és én meg annyira nem.


Egyfelől én tudom, hogy az ex egy rideg, hűtlen személy volt, külsején kívül nem sok előnnyel, a haverok akik pedig sztárolták, olyan srácok, akiknek a külsőn kívül semmi nem fontos, és sose volt komoly kapcsolatuk.


Anélkül, hogy én ezt mondtam volna, barátom is rájött erre... A barátodnak nem véletlenül kellesz, és az ex sem véletlenül ex. Ezeket sose felejtsd el.

2016. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátod nem véletlenül van veled. Ha egyébként minden rendben köztetek, akkor ne törődj ezzel.

A haverjai, pedig pofátlanok és nincsenek rád tekintettel, ha ilyeneket mondanak a jelenlétedben. Ez róluk mond el sokmindent. Simán lehet, hogy féltékenyek is rátok, mert nekik nincs kiegyensúlyozott kapcsolatuk, vagy egyáltalán kapcsolatuk, esetleg féltékenyek, mert a barátjuk már több időt tölt veled, mert fontos vagy számára.

Vedd ezt bóknak, mert úgy tűnik a barátodnak jobb veled és ne hagyd, hogy ugrassanak.

2016. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!