Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

A minap a barátnőmmel komolyan beszélgettünk amikor ezt mondta."Bárkin túl lépek,és eltudom felejteni.Két hónap múlva már csak szép emlékként gondolnék rád."Nem utalt semmire,de egyszerűen kiejelentette,így és mesélte,hogy az anyukáját sem szerette,mármint őt magát,hanem csak azt,hogy mindent megcsinált helyette,meghallgatta,biztonságérzet stb..csak kötődött hozzá.

Kb én is ugyanezt teszem vele,de azt mondta,hogy engem "szeret",pedig folyamatosan az van amit ő akar,hisztizik,ha mérges akkor meg is szokott pofozni,drámázik állandóan,minden ő körülötte forog,utálja a világot,mindenkit.

Most mit kezdjek vele?


2016. jan. 28. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fizess be még két pofonra...

Vagy gondoskodj róla, hogy két hónap múlva már csak szép emlék legyél.


Nem tudom, mennyire lehet fullos a bula, meg mit tudhat az ágyban, de ha ezt eltűröd, te se vagy normális.

2016. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Dobd ki gyorsan. Kb. ennyi.
2016. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt sem értem miért van együtt bárki is egy ilyen nővel. Női nem megszégyenítője, te meg gyönyörű sütemény vagy hogy hagyod magad megalázni.
2016. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem találnál normálisabbat. Én nő vagyok de ha a párom pofon verne mert épp rossz kedve van úgy repülne,hogy még kedves emlék se maradna útánna.Te meg férfi vagy és ilyen nyuszi,hogy eltűröd.Mit tud ez a csaj.???
2016. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
csak szeretem.
2016. jan. 28. 12:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Ès mit csinálsz,ha úgy megver egyszer,hogy kèt hètig felmosó rongyon üldögèlsz majd?Ne hagyd,hogy verjen.Fèrfi vagy?
2016. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, most milyen halkak a máskor hangos emberek... Mármint akik ha "férfi pofoz fel nőt" kérdések alatt készítik a hullazsákot a csávónak. Most elég rezignáltan, szinten egyetértően figyelik. "Felpofoztak? hülyevagy" ha nő lennél? Már kész lenne az expedíció és a kivégzőosztag az esetedre. Kettős mérce.
2016. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kötődik egyáltalán bárkihez érzelmileg? Nem lehet, hogy azért ilyen, mert sokat szenvedett egyáltalán az életben mások miatt és inkább ridegen áll hozzá, nehogy újra sérüljön?
2016. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Egy két pofont elviselek Tőle.

És ez se sokszor van,maximum három-négy hónaponként.

2016. jan. 28. 13:01
 10/15 anonim ***** válasza:

a te bajod ha egy ilyen érzelmi analfabétával vagy együtt, aki ráadásul még sötét is mint az éjszaka.

A pofozkodásért meg minimum felrugdosnám.

Amúgy szép pár vagytok.

2016. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!