Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Büntető férj. Ismerős valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamilla80 kérdése:

Büntető férj. Ismerős valakinek? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt volt egy nézeteltérés a párommal. Nagyon kiakadt, de még aznap megbeszéltük a dolgot, ugy tűnt hogy minden rendben is.Mégis azóta úgy tűnik, mintha büntetne. Nem válaszol az sms-emre, amit napközben küldök, alig szól hozzám. Már máskor is volt hasonló példa, és szerintem ilyenkor nem arról van szó nála, hogy haragudna rám, hanem büntetni próbál. Ahogy őt ismerem. Mit lehet ezzel a dologgal kezdeni? Pár nap múlva valószínű minden rendben lesz megint, viszont én őrlődöm addig, és bánt hogy hagy szenvedni. Mit tudok tenni szerintetek?
2016. jan. 28. 16:03
1 2
 1/12 Költőnő? ***** válasza:
hát ez sztem durva manipulálása részéről
2016. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne szenvedj.

Addig megy a cirkusz, amíg van közönség.

Tévézz, olvass, kötögess, mintha észre se vennéd, hogy ignorál téged.

2016. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezt fogom tenni :-)!
2016. jan. 28. 16:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinàlja baràtom. Egy veszekedés utan 2-3 napig nem szól hozzàm, nem ér hozzàm. Màr megszoktam. Foglald addig le magad, menj el otthonról stb.
2016. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
de lányok, most őszintén... Ez sztetek egy egyensúlyban lévő kapcsolat ismérve? Nem kötekedésből. Tényleg érdekel,
2016. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért fura a viselkedése, mert még aznap megbeszéltük a dolgot, és úgy tűnt tényleg minden ok. Most pedig kerüli a társaságom, nem szól hozzám....
2016. jan. 28. 16:29
 7/12 A kérdező kommentje:
Költőnő igazat adok Neked, már nekem is eszembe jutott, hogy amikor majd úgy tesz, hogy mégis minden rendben, elküldöm a fenébe ..... Csak annál jobban ragaszkodom hozzá, hogy ezt megtegyem.
2016. jan. 28. 16:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Én az első hasonló alkalommal megmondtam a páromnak, hogy ha megbántom, beszéljük meg, de ne vonja meg tőlem a szeretetét. Azóta sem csinált ilyet.
2016. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
de értitek... ez olyan, mintha nagy kegyesen mindig a másik bocsátana meg, de azért még büntet a... miért is? Hisz elvileg meg lett beszélve. Akkor mire jó a duzzogás? Mi a célja? Miért jó neki, h a másik még hetekig egy darab sz arnak érezze magát? Én ezt nem értem. H aki ezt elviseli: Miért?
2016. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ne vedd figyelembe

csinálj úgy mintha észre sem vennéd h éppen nem normális


majd egyszer add vissza neki

ha leesett akkor ülj le és beszéld meg vele h reméled h ez jó lecke volt neki és soha többet nem alkalmazza ezt veled szembe !

2016. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!