Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lemondta a találkozót, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta a találkozót, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok , Ő meg 21. 2 hónapja vagyunk együtt és egyre ritkábban találkozunk , jó , igaz én tanulok , ő meg dolgozik és ez így elég nehéz . De monstanában lemondja a találkozókat , vagy csak csupán elfelejti .

Mit tegyek ?


2016. jan. 28. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd ot!! Aki lemondja a talalkozot az nem akar latni teged.tedd fel a kerdest ,,Hianyzok neki?!,, remelem erted mire gondolok!
2016. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dobd ki!!!
2016. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Széttetted már neki, vagy van rá esély, hogy megdughat?!

Ha nem a válasz, akkor vszeg ezért.


Én 26 vagyok, és nemrég első randin végig taperolt a csávó (comb, mellkas, térd, has) - azt hittem, fejberúgom, mert nem értette meg, hogy NE másszon rám.

Persze, ő nyilván azt hitte, mert esélyt adtam neki, hogy egyből "birtokolhat". Hát, anyád!

Szóval, lehet, ő is csak szexre akar - vagy gyereknek tart... jogosan -, hasonló.

2016. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!