Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagáltam?

Figyelt kérdés

A párom fényképét felrakta facebookra egy csaj aki már 1 éve teper a páromért. A csaj kint él külföldőn és nem jön haza többet. Erre én összevesztem a párommal hogy igérget a csajnak vagy ő is adja alá a lovat mert a csaj hivogatja is a páromat de mikor együtt vagyunk akkor persze a párom nem veszi fel a telefont. És most a páromnak ál feljebb hogy miért az ő hibája hogy csaj feltette a képét. Amugy a csajnak van pasija de hivogatja páromat ki dolgozni de a párom esze ágába nincs kimenni.

Tudom facebook gyerekes csak azért ez senkinek nem esik jól.



2016. jan. 28. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen kép. Ha egy csoportkép egy közös kirándulásról barátokkal, vagy ugyanígy barátokkal szórakozóhelyen, vagy hasonló, akkor nem idegesíteném magam rajta.

Viszont ha olyan képet rakott fel, amin kettesben vannak a pároddal, vagy külön a párodról készültet, én a párod helyében megkérném, hogy vegye le.

2016. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen csajok. Ha akarnád se tudnád levakarni magadról. Valószínű, hogy pluszban téged provokál és hitegeti magát ábrándokat kergetve.
2016. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Egyszer futottam àt a szövegedet, első rànézésre 11 vessző hiànyzik belőle. Itt senki nem tud írni b***a meg? 10-ből 1 ember.

Na, helyzet: A képről az Első leírta az igazat, de ha a baràtod egyértelműen és hatàrozottan leràzta volna a csajt, akkor nem hivogatnà.

2016. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát a páromat kirakta boritóképnek....bocsánat a helyesírás miatt mindig voltak vele problémáim
2016. jan. 28. 17:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor valószinű ilyen kis beteges fruska..


:(

2016. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vagy pedig a párom hitegeti :( mert kimenni dolgozni a csajhoz nem megy pedig a csaj 1 éve könyörög. Csak nem értem akkor mire jó ez :( nemtudom mit csináljak. Mondjuk mikor még nemtudta hogy én vagyok a páromnak akkor is ezt csinálta azt a párom kirakta a közös képünket és a csaj leszedte a boritójáról. Dehát most már tudja a csaj....ahh össze vagyok zavarodva :(
2016. jan. 28. 18:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Túlzás hogy kirakja borítóképnek. Én írnék a csajnak a helyedben hogy ezt mégis hogy képzeli?
2016. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Le tiltott szoval nem birok neki irni :( nemtudom mit gondoljak :(
2016. jan. 28. 20:03
 9/12 anonim ***** válasza:
A párodat is letiltotta?
2016. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Őt természetessen nem de a páromérol nemtudok irni neki...
2016. jan. 29. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!