Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok esélyt egy 12 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt egy 12 évvel idősebb srácnak, ha épp válságban lenne a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok,egy velem egykorú fiúval járok,közel egy éve. Neki stresszesebb az élete,suli,ilyesmi,kevés az ideje és a szabadidejét sem mind igényli,hogy velem töltse,ráadásul a szülei még nagyban befolyásolják,hogy mennyit lehetünk együtt. Ezért szokott lenni a veszekedések nagy része.Most rosszabb a helyzet köztünk,bár beszélünk egymással és találkozunk,de érzem,hogy nem olyan,mint volt akár csak 1-2 héttel ezelőtt is. Mondja,hogy szeret,bújik,szeretkezünk,de valami mégsem az igazi. Én nagyon szeretem őt,de emésztem magam,napok óta nem eszek,alig alszom,rossz ez így. Van egy srác,akivel beszélgetek,munka révén ismerkedtünk meg,31 éves. Még semmi olyan téma nem volt,de kialakulhatna valami,viszont nem tudom,engedjem-e a dolgot. Kedves srác,aranyos,de nem tudok úgy rágondolni,hiszen van,akit szeretek. Adjatok tanácsot,szerintetek a kapcsolatom még rendbejöhet? És vajon hogyan? Ha nem,engedjek valamennyi teret a másik srácnak,hogy legalább jobban megismerjük egymást?
2016. jan. 29. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van az - pontosabban kellene - hogy mindkettőt elhajtod és végre elkezdesz magaddal fogalkozni... Aztán jön valaki aki mindkettőt kenterbe veri.
2016. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Aki nálam 12 évvel idősebb, az már nem "srác". :-)

A te életed, a te döntésed, te tudod. Nekem ez a korkülönbség már zavaró, függetlenül attól, hogy milyen élethelyzetben vagyok.

2016. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

na igen,de az egyiket szeretem,a másikkal meg csak ismerősi szinten foglalkozunk egymással...tulajdonképpen félek,hogy többet nem leszek szerelmes,nálam ez eddig is nagyon nehezen ment,olyat nem tudok szeretni,aki nem egyenlő fél,de most én érzem magam az alacsonyabb rangúnak a jelenlegi kapcsolatomban és ez még jobban hozzá húz...


igen,a 12 év nekem is elgondolkodtató,persze most jön az,hogy meg nem mondanád róla,hogy ennyi idős,de hát akkor is csak több mint a fél életem eddig...

2016. jan. 29. 12:11
 4/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
Hát figyi egy másikhoz menekülni SEM megoldás. Pláne nem úgy, hogy még van kapcsolatod, amihez fűznek érzelmek. Ha nyitsz is a másik férfi felé érzelmileg le kéne zárnod az első kapcsolatot, az meg nem 2 hét...
2016. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem is az a kérdés, hogy látszik-e rajta vagy sem, egyszerűen én nagyon más életszakaszban érzem magam egy nálam ennyivel idősebb férfihez képest. Én a nálam 1-6 évvel idősebb férfiakkal vagyok szinkronban a tapasztalataim alapján.
2016. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A helyzetedet olvasva eltekintve az életkortól először a pároddal kellene megpróbálni rendezni a helyzetet, és ha sikerül, minden szuper. Ha nem tudjátok (a megoldáshoz két ember kell), akkor inkább lépj ki a kapcsolatból, és hozd rendbe magad először egyedül. Hogy a másikkal kialakulna-e valami, azt ne úgy derítsd ki, hogy egyik kapcsolatból a másikba ugrálsz, szóval még ha lesz is valami, azért engedj egy kis időt magadnak is külön, tisztázni, mit is akarsz, ne válj kapcsolatfüggővé.
2016. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Énis ugyan ebben a helyzetben voltam pár hónapja, csak pluszban az idősebb pasi a pasim egyik haverja is volt. Elgondolkodtam rajta hogy mi lenne ha?! De a barátomat szerettem és az csak egy menekülési helyzetett volna,igy inkabb a barátommal probaltam megoldani a helyzetet, azóta is együtt vagyunk, persze vannak problémák de probaljum megoldani és megbeszélni őket és legalabb azzal vagyok akit szeretek. :)
2016. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ha ez a kérdés benned megfogalmazódott, és annyira érdekel hogy ide fel is tetted, az azt jelenti hogy a mostani barátodat nem szereted mert akkor nem járna az eszed ilyesmin, és én a te helyedben ekkora korkülönbségnek 100% nem adnék esélyt, de ez a TE döntésed.. nálam mivel fiú vagyok, ezért úgy van hogy olyannal nem szivesen járnék aki idősebb nálam (lehetnek kivételek) tehát nálam max 3-4 évvel lehetne fiatalabb a lány/hölgy.
2016. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

TE érzed magad alsóbbrangúnak????

"a szabadidejét sem mind igényli,hogy velem töltse,ráadásul a szülei még nagyban befolyásolják,hogy mennyit lehetünk együtt." - ez egy gyerek.

A másik meg nem de az nem jelenti azt, hogy neked "engedned" kell bármit is, mert nincs szó semmiről.

Először old meg az első problémát.

A korkülönbséggel meg ne foglalkozz, nem érdekes az annyira meg nem is olyan sok... de hát hol van az még?

2016. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak az idősebbnek adnék esélyt. A veled egykorú az egy takony.
2016. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!