Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci kicsi fia 23 évesen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, a párom 23 éves, én 21. azt vettem észre ezidő alatt, hogy többet kedveskedik az anyukájának, mint nekem. értem ezalatt azt, hogy szinte havonta kap egy csokor virágot, csak úgy egy egy tábla csokit, és volt olyan, hogy ha volt szabad 2 órája, abból csak fél órát volt velem, a többit az anyukájával volt.. nem akartam ezen sosem problémázni, hiszen az anyja, de azért kezd kicsit zavarni.. nem is a virág téma, de azért néha nekem is jól esne egy random szál rózsa vagy valami.. nem a hír, hogy mutatja a képet a virágról, amit az anyukájának vett megint..

még nem élünk együtt, a párom is otthon lakik, egy nővére van (29), de ő már külön él. lehet ez a gond? vagy én gondolok bele problémát, vagy szerintetek sem normális ez? az anyja egyébként nem igazán bír engem, neki a barátom exe volt a kedvence (a mai napig szokott beszélgetni face-n a lánnyal)...


2016. jan. 29. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Ez több mint kiábrándító...


Gáz, hogy jobban kedveskedik neki, mint Neked...


Párod anyja, meg úgyis folyton ellened hangolja a párod...


Szerintem felesleges vele maradni! Tudod, mit kell tenned!

2016. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A választás a tiéd! Mi nem tudunk ennyiből tuttit mondani!

Lépj, ha szorít a cipő!

2016. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 omba ***** válasza:
Anyuci a központio alak, a kisfia is, az exe is... szerintem hagyd, hogy egymásra találjanak megint
2016. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ha tudnád hány ilyen pasi van, aki képtelen elvágni a köldökzsinórt...
2016. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is eléggé ragaszkodó volt, erre az a megoldás, hogy külön kell költözni a szülőktől. Nálunk bevált, és én kikötöttem, hogy kéthetente van szülőlátogatás, semmi több. Azóta sikerült "elszakadni". Persze nagyon fiatalok vagytok még, így nem tudom, hogy erre anyagilag van-e lehetőség, illetve mennyire érett a kapcsolatotok, ha igen, akkor érdemes megfontolni.
2016. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó: Én sem vagyok híve a túlzott ragaszkodásnak de azért, hogy te szabd meg, hogy mikor láthatja az anyját minden csak nem érett kapcsolatban elfogadott. Nő vagyok de a párod helyében nem tűrném neked ezt a hatalommániás, irányító tyúk viselkedést!
2016. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Hidd el, muszáj volt ezt a döntést meghozni, mert vidékről Pestre költöztünk fel (40km), és az anyukája eleinte hetente háromszor jött vonattal, és hozott neki ebédet... És persze a kéthetente van szülőlátogatás, nem azt jelenti, hogy ezen kívül ne szerveznénk néha közös programot, vagy hogy nem megyünk el családi eseményekre. Csak általánosságban van így, hogy szokja azt, hogy ne anyukájahoz menjen ha leszakadt egy gomb az ingjéről...
2016. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért így másabb, hogy a kedves anyuka nem tisztelte a magánszférátokat. Elnézést!
2016. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!