Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy sikerült megbocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy sikerült megbocsátani a megcsalást?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akiket megcsaltak, de megbocsátott a párjának. Hogy sikerült feldolgozni? Egyáltalán meg lehet bocsátani őszintén azt, hogy megcsaltak?

Én nem vagyok ebben a helyzetben, csak érdekel ez a téma.



2016. febr. 2. 23:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Ez ember függő
2016. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyrészt embertől, másrészt helyzettől függ.
2016. febr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

2.Én nem tudok olyan helyzetet elképzelni,ahol a megcsalás körülményei enyhítőek lennének :D

Csak kíváncsiságból egy ilyet mondanál ? :)

2016. febr. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ez az egész megcsalás dolog csak egy képmutatás. Most komolyan, ha huszonévesen elveszek valakit, akkor le kell mondanom arról, hogy valaha is másik nővel lehessek? Szerintetek ez normális? Mert szerintem nagyon nem az. Külön kellene választani az érzelmi megcsalást egy síma félrelépéstől. Nyílván attól még a barátnőmet fogom szeretni továbbra is, ha mellette más nőkkel is vagyok. Egyébként ha ő azt kérné cserébe, hogy ő is lehessen mással, én beleegyeznék. Szerintem ez a normális út. A monogámia egy természetellenes dolog, főleg hosszútávon.
2016. febr. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem bocsájtom meg, már csak azért se, mert újra megteszi.

Lásd négyeske...

Könyörög, fogadkozik, aztán lelkifurdalás nélkül újra megteszi.


Aki tud szeretni, annak kur.vára fáj ha megcsalják. Egy pár pszichopata nem is ismeri ezt, se szeretni nem tud, se átérezni más helyzetét, viszont remekül manipulálnak másokat.

Nem féltékenyek és azt se értik, miért baj a megcsalás... Hisz nekik jó volt.


Én meg nem akarok ilyen emberrel élni. Gondolom érthető.


Nekem az a normális, hogy nem bántom azt, akit szeretek. Ha már nem szeretem, akkor se szenvedjünk, hanem váljunk szét.

És utána mindenki tiszta lappal azt csinál, amit akar.


Semmi sem indokolja hogy egy megcsalást megbocsássunk.

2016. febr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5%
#5-ös én aszolút nem értek veled egyet, de ez legyen az én gondom.:) Nyilván ha neked az az érdeked, hogy egy ilyen képmutatást tarts fent, azt is megértem. Bizonyára okod van rá.. Én legalább őszinte vagyok, nem hozok fel annyi hazugságot pár mondatban mint te. #4-es voltam.
2016. febr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Látod, ezzel is csak azt bizonyítod, hogy igazam van.


Szerinted az nem fáj, ha megcsalnak téged, illetve ez nem bűn.

Az emberek 99% iszonyúan szenved, ha megtudja, hogy a párja megcsalta. Sok esetben ez a tapasztalat elég ahhoz, hogy ő se tegye meg. (Még férfiban is ismerek ilyet! Szerencsére.)


Minek házasodsz, ha már eleve azt se tudod elképzelni, hogy minden este melléfeküdj? Mi értelme így az egésznek??


Más pasik talán csak szerencsésebbek, mint te, mert ők olyan nőt is találnak, akivel el tudják képzelni az életüket.

Ettől még lehet, hogy 10-20 év után tönkremegy a házasság. Ebben az esetben nem gerinctelen módon félrejárnak, hanem elválnak.

Ez lenne a normális.


Azt állítani, hogy te szeretsz egy nőt, és nem bűn megcsalni, az baromság. Tudod te mit érez, mikor megtudja, hogy félrelépsz? És pontosan így fáj neki a hatodik alkalom is, ezt nem lehet megszokni.


Az már régen nem normális, ép elmére vall, ha ezt neked el kell magyarázni.


És nem női hiszti.

Konkrétan ismertem egy fiút, aki öngyilkos lett, miután megtudta, hogy a barátnője megcsalta. De sok ilyet is hallani. Nekik se fájt?

2016. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem sikerült.De nem is akart már egyikőnk sem békülni.

Viszont az okot megértettem utólag.


Elméleti szinten:Egy őszinte,azonnali beismerés nálam enyhítő körülmény lehetne.

Főleg ha a másik fél elhanyagolja mind érzelmileg,mint testileg a másikat.

De valami mindig emlékeztetne rá.Nem tudnék már megbízni abban a nőben.

F40+

2016. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
4-es azért ezt majd a leendő feleségednek is mond el,csak hogy tudjon róla.
2016. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Ő 75% valójában igazad van,de ha valaki realistán gondolkozik nem az érzelmei alapján,akkor az ő szemszögéből neki van igaza.

Például ennyi erővel felhoztad,hogy semmi empátia nincs benne stb.. de pl te ha kilépsz egy kapcsolatból és a másik nem akarja megtörténhet ugyan ez "öngyilkosság,fájdalom stb.."

Monogámia tényleg természet ellenes,de ettől függetlenül én is ezt az álláspontot választom inkább.

Jobb az az érzés,hogy ha tudom a párom csak az enyém:)

2016. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!