Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nézeget egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nézeget egy nőt, akivel 1x szexelt volna, de nem történt köztük semmi. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akitől a hátamon feláll a szőr annyira elegem van már belőle. Vele kavart barátom mielőtt összejött velem, bár ez már nem mai történet. De mégis elég gyakran 3 havonta kb. rákeres facebookon, ami engem kva zavar, főleg hogy mindig olyankor kb. amikor előző nap szexeltünk, nem tudom mi az összefüggés, de kezdem azt gondolni, hogy biztos mert rá gondol miközben velem van... Pedig még csak nem is szexeltek meg semmi! De akkor miért olyan kva érdekes? Azt már megszoktam hogy azokat a nőket mutogatja munkatársainak akikkel csak egyszer szexelt és részletezi hogy melyik hogy sz..tt... De ezt nem tudom megérteni. Lehet annyira tetszik neki? De akkor miért van velem???
2016. febr. 3. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!
2016. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor meg rájön hogy én ezeket látom... Annyira kínos.
2016. febr. 3. 10:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért van veled mert olyan mint te !!! Nem tud szakítani!!!
2016. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért, emiatt szakítani kéne hogy nézegetni szokta azokat akikkel szexelt/majdnem szexelt? Azt szokták írni ez pasiknál normális...
2016. febr. 3. 10:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi, hogy mi történik vele. Hogy miért, azt sajnos csak ő tudhatja pontosan...
2016. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ez azért elég... "gyanús" hogy lassan 4 éve nem beszéltek, mégis mindig checkolja nemde? :( :\
2016. febr. 3. 11:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem az a normális amit "írni szoktak", hanem amit te annak tartasz, amivel együtt tudsz élni.

Ha majd lesz saját véleményed erről a dologról, akkor senki semmit nem tud majd lenyomni a torkodon.

Te őszintén akarod tudni, hogy ezt ő miért csinálja, de te jómagad sem vagy őszinte hozzá, mert nem akarod hogy tudja, hogy te erről tudsz.szerintem kvittek vagytok így.

2016. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Es megint itt a problema.. ennyi a nok igenyszintje, mondom ezt nokent. Azert ilyen mert te ezt elturod. Ugyanugy vele vagy ugyanugy ott a punci tehat tudja hogy nyugodtan nezegetheti. Az mas kerdes hogy olyan alpari csavoval aki ilyen nyiltan megbeszel ilyen dolgokat soha nem lennek egyutt. Tudod, uriember errol nem beszel. Vagy legalabbis ne ugy hogy meg te is tudj rola. Szanalom a csavo.
2016. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem az a normális, nagyon is megvan a saját véleményem, hogy ez így fos ahogy van, de nem akarom hogy azt higgye hogy kémkedek utána mert akkor az lenne a baja... Sehogy nem jövök ki belőle jól... Lehet, hogy kvittek vagyunk, de az alapkérdés még mindig tárva-nyitva van (én meg egyre szomorúbb...)

Nehezen tűröm el, de mit csináljak? Szakítsak vele "csak" emiatt? Nem írt rá, nem csalt meg. Véletlenül hallottam meg, amikor azt részleteze, szerintem is szánalmas, de ahogy ő mondja a pasik ilyenek, én ezt soha nem fogom megérteni...

2016. febr. 3. 11:20
 10/12 anonim ***** válasza:

7es vagyok megint

Szerintem a legértelmesebb amit tehetsz, hogy vagy őszintén megkérdezed tőle, amihez nagy bátorság kell,tudom, de egy életed egy halálod.

Vagy nem kémkedsz többé utána.

A kettő között nem igen van más, mert az csak játszmázás lenne.

2016. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!