Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem! A barátom azthiszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem! A barátom azthiszi megcsalom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemsokára leszünk 2évesek ,3hónap mulva.

És körülbelül a kapcsolat félévjénél én vallottam... Mivel hazudtam,de apró kis dolgokot pl"most ide megyek" ,de nem oda mentem... Nem fiúhoz..

Aztmondta megbocsájt,de a vitáknál mindig felhozza és mindig Én kérek bocsánatot!

Most nemrég volt 1 nagyon nagy vitánk,ahol majdnem szakítottunk, én kerültem ő könyörgött... Majd ő került és én könyörögtem!

Egyik reggel kikeült... _:(

Majd délután megkerestem megbeszéltük,minde rendben lett,viszont a szüleink most tiltanak minket (15 évesek vagyunk, és még nem volt semmi olyan,hogy okuk legyen erre),és ismét egy hatalmas vita közepette vagyunk,szerintem a távolság miatt,már nem becéz ,alig ölel... És azt hiszi megcsalom :( Egy félre értett szituáció miatt :

Mentem hazafele biciklivel és egy srác jött mellettem ,aki az évfolyam társam és hozzám szólt pár szólt ...

Majd láttuk,hogy szembe jön a barátom ... Ő aztmondta ,hogy látta,hogy elkezdtünk kapkodni,kapkodni a levegőt meg minden...

Lehet eljátszodtam a bizalmát...

De ő a multkori vitában lányokkal táncolt és ölébe ültette Őket, még is hátam mögött hagytam ezt..

Mit tegyek??? :(



#bizalom #imádom de nagyon
2016. febr. 4. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Tanulj meg fogalmazni, mert baromira nem értem ezt a sztorit..
2016. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Szakíts. Nem bízik benned, így nincs értelme a kapcsolatnak.
2016. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
#1 mit vársz tőle? Még 2 éves sincs. :)
2016. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom ha nem erted...

Csak segítseget akartam kérni! :/..

Es nemtudom,hogy... Nagyon szeretem.. Bar mindenki azt mondja ,hogy kicsik vagyunk a szerelemhez:'D

2016. febr. 5. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!